MojElektromobil

V úvode septembra do Košíc zavítala najväčšia špecializovaná výstava elektromobilov, Salón elektromobilov 2020. V priestoroch nákupného centra Atrium Optima Košice na návštevníkov čakala nastúpená flotila viac ako 50 elektromobilov, plug-in hybridov, elektrických kolobežiek, skútrov aj motoriek.

Pripravené boli prezentácie, diskusie a prednášky, v ktorých sa odborná obec, výrobcovia vozidiel a priekopníci slovenskej elektromobility podelili o záplavu zaujímavých informácií. Asi najväčším lákadlom celej trojdňovej akcie však boli testovacie jazdy, ktoré čakali na prípadných záujemcov.

Salón elektromobilov 2020 v Košiciach privítal aj zástupcov z Ministerstva hospodárstva Slovenskej republiky s najčerstvejšími informáciami o stave štátnych dotácií na nákup elektromobilov a plug-in hybridných vozidiel, pričom nechýbali ani podrobnosti o aktuálnom kole štátnej podpory na výstavbu nabíjacích staníc. To samozrejme nie je všetko, ale len zlomok z oblastí, ktorým sa výstava venovala.

Prehľad nabíjacích staníc a príslušenstva, svet elektrickej jazdy na vlastnej koži a silná koncentrácia praktických informácií. Týmito slovami by sa dal veľtrh zhodnotiť v skratke. Stručný prierez celým podujatím Salón elektromobilov 2020 Košice si môžete pozrieť v priloženom videu.

Prednášky a diskusie nájdete online

Všetky prezentácie a diskusie z podujatia Salón Elektromobilov 2020 v Košiciach nájdete priamo na našom oficiálnom YouTube kanály.

Náš tip
Salón elektromobilov 2020 Košice: akcia na východe sa vydarila | FOTOGALÉRIA
24. septembra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+