MojElektromobil

Camea Car, autorizovaný predajca vozidiel Škoda, Volvo, Honda a Seat, sa na podujatí Salón Elektromobilov 2020 v Košiciach vo svojej prezentácii venoval predstaveniu elektrifikovanej ponuky značiek Honda a Volvo.

V prezentácii na videu sa dozviete ako značka Honda začínala, kde je dnes, a aká je jej elektrická vízia pre najbližšie roky. Oboznámení budete s rôznymi typmi hybridných pohonov a unikátnym pohľadom tejto jedinečnej japonskej značky s dlhoročnou tradíciou.

Na praktických príkladoch sa dozviete v čom je unikátny model Honda Jazz a do detailov vám bude predstavený pozoruhodný elektromobilov Honda e.

Prečo tento mestský elektromobil nemá klasické spätné zrkladlá, a ako to Honda vlastne vyriešila? Ako vodičom pomáha zabudovaná osobný asistent Honda? Prečo je v interiéri osadených toľko dotykových obrazoviek?

Prezentácia v skratke približuje celkovú filozofiu stoja za modelom Honda e. Na rad príde aj automobilka Volvo so svojou elektrifikovanou flotilou a chystanými novinkami.

Prednášky a diskusie nájdete online

Všetky prezentácie a diskusie z podujatia Salón Elektromobilov 2020 v Košiciach nájdete priamo na našom oficiálnom YouTube kanály.

Náš tip
ZSE Drive: Kam smeruje najväčší prevádzkovateľ e-mobility na Slovensku | VIDEO
14. septembra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+