MojElektromobil

Na Salóne elektromobilov 2020 v Košiciach sa pozornosť venovala novým modelom elektromobilov, ale aj nabíjacej infraštruktúre a rôznym praktickým aspektom tohto segmentu.

Nechýbal ani Ing. Štefan Molnár zo spoločnosti EVSE-STORE so svojou informáciami nabitou prednáškou o možnostiach a cenách domáceho nabíjania elektromobilov.

Zo záznamu jeho prednášky s názvom “Nabíjanie doma” sa dozviete o rozdielnych typoch nabíjačiek pre elektromobily, o možnom využití elektromobilov ako zásobníkov energie cez takzvaný V2G systém či o tom, ako by mala vyzerať ideálna nabíjačka pre domáce používanie.

Na praktických príkladoch sa dozviete napríklad to, aký nabíjací výkon doma potrebujete a aké veľké sú reálne náklady na prevádzku elektromobilu. Prednáška sa venuje aj problematike wallboxov a porovnaniu ceny domáceho a verejného nabíjania. Máte sa na čo tešiť!

Prednášky a diskusie nájdete online

Všetky prezentácie a diskusie z podujatia Salón Elektromobilov 2020 v Košiciach nájdete priamo na našom oficiálnom YouTube kanály.

Náš tip
Salón elektromobilov 2020 Košice: akcia na východe sa vydarila | FOTOGALÉRIA
16. septembra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+