MojElektromobil

Salón elektromobilov 2020 v Košiciach otvoril množstvo zaujímavých tém súvisiacich s elektromobilov a nabíjacou infraštruktúrou. Jedna z prednášok sa venovala aj priamo téme nabíjania elektromobilov s využitím solárnej energie.

Vo svojej informatívnej prednáške s názvom “Nabíjanie zo solárnej energie” priblížil Ing. Julius Szaraz nabíjacie stanice, ktoré podporujú pripojenie priamo na solárne nabíjanie, ako aj celú tému solárneho nabíjania. 

Zo záznamu sa dozviete či sa takýto projekt oplatí, ako dokáže ovplyvniť prevádzkové náklady elektromobilov a kde všade je možné nabíjanie zo solárnej energie aplikovať. Venovať sa bude aj problematike virtuálnej batérie, nabíjaniu zo stĺpov verejného osvetlenia a praktickým ukážkam solárnych systémov pre rodinné domy, bytovky i firmy.

Prednášky a diskusie nájdete online

Všetky prezentácie a diskusie z podujatia Salón Elektromobilov 2020 v Košiciach nájdete priamo na našom oficiálnom YouTube kanály.

Náš tip
Salón elektromobilov 2020 Košice: akcia na východe sa vydarila | FOTOGALÉRIA
16. septembra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+