MojElektromobil

Salón elektromobilov 2020 v Košiciach sa venoval širokému spektru rôznych tém z oblasti elektrických vozidiel, infraštruktúry a pridružených technológií. Jedna z diskusií sa venovala aj začínajúcim firmám, ktoré sa zamerali na oblasť e-mobility.

Ako vyzerá slovenská startupová scéna v oblasti elektromobility? Čomu sa firmy venujú a aké projekty chystajú? S ktorými technológiami firmy prerazili v zahraničí? Ako ich produkty pomáhajú majiteľom elektromobilov? Kedy sa dočkáme produktov z ich dielne? V čom sa musí Slovensko ešte posunúť vpred?

O tom všetkom sa dozviete v diskusii EV start-upy zo Slovenska, v ktorej sa stretli zástupcovia spoločností EV GP, EVSE STORE a Mobilyze.

Kompletný záznam zo Salónu elektromobilov 2020 v Košiciach si môžete pozrieť ako video na platforme YouTube.

Prednášky a diskusie nájdete online

Všetky prezentácie a diskusie z podujatia Salón Elektromobilov 2020 v Košiciach nájdete priamo na našom oficiálnom YouTube kanály.

Náš tip
Salón elektromobilov 2020 Košice: akcia na východe sa vydarila | FOTOGALÉRIA
21. septembra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+