MojElektromobil

Mercedes-Benz, Volvo, Honda, Hyundai a Peugeot. Takáto silná zostava sa stretla v diskusii pod jednou strechou na Salóne Elektromobilov 2020 v Košiciach. Fundovaní zástupcovia popredných automobiliek sa v otvorenom rozhovore venovali, ako inak, elektromobilite a alternatívnym pohonom.

Salón Elektromobilov 2020 v Košiciach priniesol odpovede na tie najpálčivejšie otázky, ktoré sa týkajú dnešného automobilového trhu. Aká je dnešná ponuka a reálna dostupnosť elektromobilov a plug-in hybridov pre slovenský trh? Akým spôsobom sa trhu dotkla koronakríza? 

A čo zákazníci? Ako sa zmenilo ich správanie a reakcie na rozmach nového segmentu osobnej dopravy? Sú vôbec pripravení na novú skúsenosť, ktorú prinášajú dnešné elektromobily a plug-in hybridy? Na čo si zákazníci dávajú pozor, a s čím treba počítať pri výbere nového vozidla z týchto kategórií? 

To všetko a omnoho viac sa dozviete v diskusii s názvom “Elektrické novinky”. Jej plnohodnotný záznam zo Salónu Elektromobilov 2020 v Košiciach prinášame prostredníctvom siete YouTube. Sladkou bodkou na záver budú informácie o stave a budúcnosti vodíkovej dopravy.

Prednášky a diskusie nájdete online

Všetky prezentácie a diskusie z podujatia Salón Elektromobilov 2020 v Košiciach nájdete priamo na našom oficiálnom YouTube kanály.

Náš tip
Camea Car: Kam kráča Honda na poli elektrifikácie? Aké novinky má v talóne Volvo? | VIDEO
14. septembra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+