MojElektromobil

Tento rok bol špeciálny aj pre portál MojElektromobil.sk. Počas roka sa nám podarilo spoločne s partnermi a automobilkami zorganizovať dve obrovské akcie Salón Elektromobilov v Bratislave a Košiciach a pripravovali sme každý deň obsah na webe. Tento rok sme otestovali spolu 40 elektromobilov a plug-in hybridov a medzi najčítanejšie témy patrili dotácie, nabíjačky a náš katalóg. Vybrali sme tie najlepšie články.

40 testov: toto sú najčítanejšie

Počas roka 2020 sme otestovali viac ako 40 elektromobilov a plug-in hybridov. Celkovo sme prešli viac ako 30-tisíc kilometrov a hodnota testovaných vozidiel prekročila sumu 2 milióny eur. Najdrahší elektromobil, ktorý sme otestovali bol Porsche Taycan a najlacnejší Citigo-e iV.

superb škoda iv plug in hybrid
Plug-in hybrid Škoda Superb iV na Oravskom Hrade

Tu je rebríček TOP 10 testov:

V redakcii sa snažíme tvoriť obsah poctivo a prinášať častokrát aj exkluzívne informácie zo Slovenska.

Obsah, ktorý najviac zaujal

Medzi najčítanejšie články patril v minulom roku informácie o Zelené EČV na Slovensku, 15 najlacnejších elektromobilov na Slovensku: Ceny začínajú pod 10 000€ či Dotácie na elektromobil a plug-in hybrid: Odpovede na otázky. Zaujal aj nový Enyaq na konci roka, kedy ŠKODA na Slovensku začala predávať ENYAQ iV. Medzi ďalšie populárne články patrili:

tesla cybertruck
Tesla Cybertruck

Medzi stále populárnejšie sekcie portálu patrí sekcia Dotácie, Hybrid info: Všetko čo potrebujete vedieť a Katalóg Elektomobilov a plug-in hybridov. Stále viac je obľúbená aj nová sekcia Práve teraz. Spustili sme aj beta verzia Fórum pre elektromobily.

Plány pre rok 2021

V tomto roku chceme pokračovať v tvorbe ďalších videí, zlepšovať sa v prejave aj technike. Chceme zapojiť viac majiteľov elektromobilov do tvorby obsahu, aby mali možnosť sa podeliť o svoje skúsenosti. Niekoľko článkov a videí sme už publikovali a mali veľký úspech. Chystáme tiež novinky pre naše testy a veríme, že sa podarí opäť zorganizovať ďalší ročník Salónu Elektromobilov. Ďakujeme za vašu priazeň a tešíme sa na nové dobrodružstvá.

redakcia MojElektromobil.sk

1. januára 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+