MojElektromobil

Pozývame Vás na Deň Ekomobility a „MINI“ e-salón do Prešova, ktorý bude prebiehať v nákupnom centre Eperia Shopping Mall 10. novembra 2019. Budú tu prebiehať zaujímavé prednášky a talkshow na témy elektromobilita, obnoviteľné zdroje energie a ekológia.

Akcia sa bude konať v najzelenšom nákupnom centre na Slovensku a jedným z najzelenších na svete. Svedčí o tom certifikát BREEAM Excellent. Pre získanie tohto certifikátu muselo centrum Eperia splniť prísne podmienky. Spolupracuje s mestom a buduje ekologické projekty tak v areáli, ako aj mimo areálu centra. Nájdete tu bezbariérový vstup, nabíjačky pre elektromobily, včelín, hmyzí hotel, vtáčie búdky alebo búdky pre netopiere.

V priestoroch tohto obchodného centra a tiež pred jeho vchodom nájdete v nedeľu tieto elektromobily a plug-in hybridy:

Okrem nich na podujatí nájdete:

Počas podujatia budú prebiehať tieto prednášky a talkshow:

 • Obnoviteľné zdroje energie a elektromobilita
  doc. Ing. Peter Tauš, PhD – vedúci oddelenia OZE FBERG TUKE
 • Mýty a fakty o elektromobilite
  Ing. Martin Salamon – Čistá Energia
  Recyklácia
  Fecupral, s.r.o.
 • Využitie obnoviteľných zdrojov energie pre udržateľný rozvoj
  doc. Ing. Ján Kizek, PhD – Fakulta výrobných technológií TUKE

Ďalšie témy už čoskoro.

Súťaž o jazdu na Tesle

Z nuly na 100 km/h len za 4,4 s – 518 koní – 658 Nm! Aj toto budeš môcť zažiť na vlastnej koži v elektrickom monštre Tesla Model S

Nebude chýbať ani anketa, kde každý súťažiaci môže vyhrať zaujímavé ceny. Všetky detaily a aktuálne info o podujatí nájdete aj na FB udalosti.

Partneri podujatia: Tempus – Car, PO Car, Motor-car, PK Auto, HS-PLUS, Regnum Bavaria Prešov, elektrickeauta.com, PGT Prešov, teslamagazin.sk, FECUPRAL, TUKE, Antik Telekom, Ejoin, DJ CAMP, Rádio 9, Inovačné partnerské centrum, mojelektromobil.sk, Eperia shopping mall Prešov, Slovenský Syndikát Novinárov, drivetesla.sk, Bikere, Roket.

Portál Mojelektromobil.sk je mediálnym partnerom tohto podujatia.

2. novembra 2019
Zdroj: Čistá energia

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+