MojElektromobil

Milí čitatelia,

portál MojElektromobil vstupuje do roku 2019 s ambicióznymi plánmi. Po novom dizajne stránky, zmene loga a názvu portálu sa púšťame do tvorby hodnotného obsahu. Nechýbajú originálne články, odborné názory, analýzy a skúsenosti od majiteľov elektromobilov. Zaoberáme sa infraštruktúrou a ponúkame praktické skúsenosti zo Slovenska.

Unikátny obsah

Od zmeny názvu portálu prešlo len pár týždňov a už dnes sa môžme pochváliť priamymi videoprenosmi z dôležitých udalostí ako otvorenie prvej ultra-fast nabíjačky na Slovensku, či vystavenie Modelu 3 vo Viedni.

Dianie z toho najdôležitejšieho sme sledovali naživo, či prinášali v bleskových správach:

Pripravili sme viacero unikátnych článkov. Za všetky vyberáme:

 

Bez reklám

Ako ste si mnohí všimli, portál momentálne funguje bez bannerovej reklamy. Náš príjem sa snažíme z časti vykryť spoluprácami so zaujímavými partnermi tak, aby sme zbytočne nezahltili web bannerovou inzerciou. Je v našom záujme udržať tento stav čo najdlhšie.

Podporte nás

Naša redakcia sa rozhodla hľadať podporu aj priamo u vás, našich čitateľov. Vytvorili sme možnosť podporiť náš portál sumou, ktorá nám pomôže ďalej rozvíjať MojElektromobil.sk a spraviť z neho výnimočný projekt.

Darček pre každého podporovateľa – Kalendár 2019

Pre čitateľov sme pripravili dva balíčky. Líšia sa vo výške sumy, ktorou nás môžete podporiť a aj darčekmi, ktoré sme si pripravili.

Kalendár elektromobilov 2019: veľkosť A3 si pokojne zavesíte na stenu

Balíček A je podpora sumou 18 eur. Zaslaním symbolickej sumy podporíte portál o elektromobilite na Slovensku MôjElektromobil.sk a ako odmenu dostanete nástenný kalendár MôjElektromobil 2019 vo formáte A3. Pre balíček A Vás ako bonus zaradíme do žrebovania o 19x jazdu na elektromobile Tesla Model 3.

Ako odmenu získate:

  • nástenný kalendár MôjElektromobil 2019 (poštovné a balné je zadarmo),
  • zaradenie do žrebovania o 19x jazdu na elektromobile Tesla Model 3.

Balíček B je podpora vo výške 12 eur. Zaslaním symbolickej sumy 12 eur (čo vychádza len jedno euro mesačne) podporíte portál o elektromobilite na Slovensku MôjElektromobil.sk.

Ako odmenu získate:

  • nástenný kalendár MôjElektromobil 2019 (poštovné a balné je zadarmo).

Podporiť náš môžete priamo cez náš e-shop. Partnerom Kalendára elektromobilov 2019 je spoločnosť Greenway.

 

28. januára 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+