MojElektromobil

Showroom a servis Tesly v Prahe je tesne pred dokončením. Robotníci už dolaďujú posledné detaily a všetko by malo byť pripravené na oficiálne otvorenie. Stať by sa tak malo už v priebehu týždňa, 1. februára 2019.

“Zatím to vypadá, že se podaří dodržet harmonogram stavby a již od 1.2. se tak můžeme těšit na oficiální otevření servisního a prodejního místa pro ČR, konkrétně v areálu firmy ADVANTAGE CARS ve Freyově ulici, Praha – Vysočany.” Informoval Tesla Club Česká republika na svojej facebookovej stránke.

Zatím to vypadá, že se podaří dodržet harmonogram stavby a již od 1.2. se tak můžeme těšit na oficiální otevření…

Zveřejnil(a) Tesla Club Česká republika dne Středa 23. ledna 2019

 

Servis sa bude nachádzať v časti Vysočany, približne 20 kilometrov od aktuálne najbližšieho Superchargeru. Či pribudne Supercharger aj pri novootvorenom servise, zatiaľ nie je známe.

Tu sa bude nachádzať showroom Tesly

 

Najbližší showroom sa momentálne nachádza v hlavnom meste Rakúska, vo Viedni. Na Slovensku zatiaľ showroom ani servis Tesly nemáme, no podľa zákulisných informácii by mohol byť do konca tohto roku taktiež realitou.

Mohlo by vás zaujímať

Náš tip
Tesla rozšíri servisnú sieť. V plánoch je aj Slovensko!
27. januára 2019
Zdroj: Tesla Club Česká republika

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+