MojElektromobil

Vynikajúca správa: Tesla budúci rok rozšíri sieť svojich servisných stredísk a showroomov. Podľa najnovšieho tweetu Elon Musk potvrdil, že sa chcú špeciálne venovať okrem severnej Ameriky, Číny a Japonska aj východnej Európe, kam spadá aj Slovensko.

Časový plán je do konca roka 2019. A podľa našich informácii nejde iba o sľuby. Z dôveryhodného zdroja sme sa dozvedeli, že Tesla si už predbežne zarezervovala priestory pre svoj showroom v Košiciach. Rovnako sa očakáva showroom v Bratislave.

Tesla po novom uprednostňuje predajné miesta v nákupných centrách. Logicky by sme ho preto očakávali v bratislavskom Auparku. S tým má Tesla nadštandardné vzťahy. Okrem vybudovania Superchargeru a najväčšieho počtu Destination Chargerov na Slovensku tu už viackrát robila aj predvádzacie akcie a testovacie jazdy. Aupark je však plne obsadený a na priestory sa čaká aj viac ako 2 roky. A to Tesla určite nezoberie akýkoľvek voľný priestor.

Rozširovanie servisov je taktiež logickou voľbou. Aj zo Slovenska má totiž Tesla množstvo predobjednávok na Model 3. Bratislava by značne pomohla preťaženému servisnému stredisku vo Viedni, ktoré ak nerátame severské krajiny je momentálne posledným servisom na východnej strane Európy.

Podpora rozšírenia servisnej siete je aj témou najbližšieho Tesla zrazu v Prahe. V sobotu 17.11.2018 chcú vytvoriť fotografiu čo najväčšieho počtu Tesiel v hlavnom meste našich susedov, a fotografiu tweetnuť Elonovi Muskovi.

Zdroj: Youtube Teslicka CZ

O ďalšom programe stretnutia vás budeme informovať v najbližších dňoch.

3. novembra 2018

+