MojElektromobil

Ku koncu januára 2024 sme spustili nový projekt Nearcharger.sk, sociálnu sieť pre majiteľov elektromobilov, kde sa navzájom informujú, pomáhajú si a vymieňajú skúsenosti majitelia vozidiel a fanúšikovia elektromobility.

Počas predchádzajúcich mesiacov sa v rámci diskusných fór projektu Nearcharger.sk objavilo viacero zaujímavých tém a príspevkov. V spolupráci s partnerom ZSE Drive sme počas máji a júna priniesli súťaže o 3x mesačné nabíjanie Flat Safe pre aktívnych používateľov. Šťastných výhercov sme spoznali na konci mája a začiatkom júla 2024.

Ešte sa na vás neusmialo šťastie? Nezúfajte. Nearcharger.sk v spolupráci so ZSE Drive vyhlasuje ďalšie kolo súťaže o 3 x nabíjanie Flat Safe. Tentokrát si to trochu osviežime!

Pridaj fotku z dovolenkového nabíjania a vyhraj mesačný program Flat Safe

Máme tu leto. Čas zaslúženého oddychu, dovoleniek a výletov doma i v zahraničí. Počas tohto jedinečného obdobia preto na fóre Nearcharger.sk spúšťame tematicky ladenú súťaž.

Na to, aby ste boli zaradení do žrebovania o jedno z troch mesačných predplatných Flat Safe od ZSE Drive je potrebné na diskusnom fóre komunity Nearcharger.sk v termíne od 11.7.2024 do 31.8.2024 zverejniť fotku z nabíjania svojho elektromobilu počas dovolenky. Je pritom jedno, či ide o výlet po malebnom Slovensku alebo v zahraničí.

Veľmi vítané sú samozrejme aj vaše sprievodné postrehy a rady pre ostatných členov komunity Nearcharger.sk. Práve svojimi skúsenosťami im môžete pomôcť pri plánovaní najbližšieho výletu. Či už tým, že im poskytnete zaujímavý tip na skvelú destináciu, zaujímavé miesta v okolí, reštaurácie alebo samotné nabíjacie lokality.

Žrebujeme na konci augusta!

Žrebovanie troch výhercov najvyššieho mesačného programu ZSE Drive Flat Safe v hodnote 89 € prebehne na konci augusta. Výsledky vyhlásime na stránke MojElektromobil.sk a taktiež ich zverejníme aj cez Nearcharger.sk.

Mesačný program ZSE Drive Flat Safe obsahuje voľný objem nabíjania 400 kWh a súčasne ponúka najlepšie ceny nabíjania 0,29 € za 1 kWh pri AC, DC aj ultrarýchlom nabíjaní na nabíjacích staniciach ZSE Drive a v Partnerskom roamingu.

Neváhajte a pridajte sa k nám! Komunita majiteľov a priaznivcov elektromobilov Nearcharger.sk, kde sa aj s nami môžete podeliť o svoje skúsenosti, rady a odporúčania, čaká len na Vás! Získajte prístup k exkluzívnym informáciám a ponukám a súčasne pomôžte rozvoju elektromobility na Slovensku. Registrácia a používanie sú úplne bezplatné.

Partner súťaže

11. júla 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+