MojElektromobil

Milí čitatelia,

portál MojElektromobil vstupuje do ďalšieho roku svojej pôsobnosti. Nie sme však klasickým vydavateľstvom. Okrem vytvárania online obsahu pripravujeme unikátne akcie Salón Elektromobilov a eFleet Day, prevádzkujeme mapu slovenských nabíjacích staníc Nabijame.sk a organizujeme anketu Elektromobil Roka.

Partneri Kalendár Elektromobilov 2023

 

V roku 2022 sme dokonca zašli ešte o krok ďalej. Spustili sme vzdelávací projekt Smart Green Mobility, ktorým chceme ľuďom priblížiť dôležité témy zo sveta zelenej mobility a pripraviť ich na zmeny, ktoré ich čakajú v blízkej budúcnosti.

Unikátny obsah a aktivity

Počas roka pripravujeme množstvo obsahu, ktorý sleduje aktuálne dianie v segmente elektromobility doma aj vo svete. Monitorujeme všetky kľúčové témy a komunikujeme s majiteľmi elektromobilov. Z tém, ktoré sme pokrývali počas ostatných mesiacov vyberáme napríklad:

Kalendár elektromobilov 2023 – ukážka | Foto: Miloš Debnár

Bez Google reklám

Ako ste si mnohí všimli, portál momentálne funguje bez bannerovej Google reklamy. Náš príjem sa snažíme z časti vykryť spoluprácami so zaujímavými partnermi tak, aby sme zbytočne nezahltili web bannerovou inzerciou v článkoch. Je v našom záujme udržať tento stav čo najdlhšie.

Podporte nás

Naša redakcia sa rozhodla hľadať podporu aj priamo u vás, našich čitateľov. Vytvorili sme možnosť podporiť náš portál kúpou kalendára elektromobilov na rok 2023. Finančná podpora získaná touto cestou nám pomôže ďalej rozvíjať MojElektromobil.sk a spraviť z neho výnimočný projekt.

Kalendár elektromobilov 2023 – ukážka | Foto: Miloš Debnár

Kalendár elektromobilov 2023

Pripravili sme pre vás nový nástenný kalendár elektromobilov pre rok 2023 vo formáte A3. Nájdete v ňom aktuálne modely elektromobilov, ktoré budú počas roka dostupné na Slovensku. Nástenný kalendár MôjElektromobil 2023 si môžete zakúpiť prostredníctvom oficiálnej stránky za cenu 12 €. Poštovné a balné je zadarmo.

Podporiť náš môžete priamo cez náš e-shop.

Partnermi Kalendára elektromobilov 2023 sú spoločnosti ZSE Drive a ČSOB Leasing.

Foto: Miloš Debnár
26. januára 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+