MojElektromobil

Tesla pokročila s výstavbou tretej rýchlonabíjacej lokality na Slovensku. Nový Supercharger vyrastá pri Liptovskom Mikuláši, priamo pri hlavnom cestnom ťahu cez Demänovskú dolinu. Vo finálnej konfigurácii ponúkne 8 rýchlonabíjacích stojanov, pričom prvé 4 stojany budú sprevádzkované v blízkej dobe. V jeho bezprostrednej blízkosti sa nachádza reštaurácia Pinus s detským ihriskom.

Slovenský Tesla Club plánuje zorganizovať priamo na mieste otváraciu party spojenú s Tesla zrazom. Bližšie informácie nájdete na fóre Tesla Clubu.

Tesla ide na Slovensko

Tesla začala najväčšie rozširovanie Superchargerov v krajinách V4, aj na Slovensku sa čoskoro dočkáme veľkých noviniek od Tesly. Nové Superchargery v Budapešti sú už v prevádzke. V Prahe Tesla otvorila svoju predajňu. Stále čakáme, či sa štátne dotácie na elektromobily budú môcť uplatniť aj pre kúpu vozidiel Tesla. Podľa posledných informácií z MH SR je výška dotácie 8-tisíc eur na elektromobil.

29. októbra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+