MojElektromobil

Počas posledného týždňa sa vo svete elektromobility udialo hneď niekoľko zaujímavých vecí. Aby ste o žiadnu dôležitú informáciu neprišli, pripravili sme pre vás prehľad tých najzaujímavejších správ, ktoré prišli počas prebiehajúceho týždňa.

Tesla možno konečne vylepší nefungujúce automatické stierače

Tesla je stále veľmi mladá automobilka a aj keď niektoré veci možno robí najlepšie na svete, v niektorých zase zaostáva. Výborným príkladom je fungovanie automatických stieračov, ktoré skôr nefungujú ako fungujú. Malo by sa to zmeniť.

Otestovali sme KIA EV9

V uplynulom období sme mali možnosť vyskúšať si elektrické vozidlo, ktoré mnohí označujú ako “auto roka”. Dokonca sme už počuli aj názory, že ide o najpokrokovejšie a zároveň aj historicky najlepšie auto spoločnosti Kia, ktoré uzrelo svetlo sveta. Ako to vidíme my po redakčnom teste?

Dacia Spring vstupuje do roku 2024 s novou tvárou

Historicky prvý elektromobil od Dacie je už dlhšiu dobu najlacnejším elektrickým automobilom na našom trhu. Teraz prichádza v modernizovanej verzii. Čo sa však reálne zmenilo?

Volkswagen má prvé plne elektrické kombi

Segment vozidiel s karosériou kombi a elektrickým pohonom dlhé roky zíval prázdnotou. Naopak po uvedení modelu MG5 na jeseň minulého roka na slovenskom trhu prichádzajú s praktickou karosériou aj viaceré modely od európskych automobiliek. Tentokrát na rad prichádza Volkswagen.

Spustili sme 6. ročník veľkej ankety Elektromobil Roka 2024 powered by ČSOB Leasing

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať môžete elektromobily a plug-in hybridy na víkend, prípadne na celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej možnej podobe. Nechýbajú ani ďalšie atraktívne ceny ako napríklad 365-dňové diaľničné známky či zážitkové jazdy na elektromobiloch Tesla. Stačí sa zapojiť do hlasovania!

eFleet Day 2024 otvorí kľúčové témy o elektromobilite vo firmách. Tomuto sa bude venovať

Prednášky a diskusie postavené na reálnych dátach od zákazníkov, ktorí už elektrické autá používajú. Testovacie jazdy na najnovších elektrických vozidlách spolu s ukážkou nabíjacích riešení. Presne o tom bude konferencia, ktorá ukáže skutočný pohľad na svet elektrických vozidiel a ich miesto vo firemných vozových parkoch.

NearCharger.sk: Budujeme najlepšiu komunitu majiteľov elektromobilov. Pridajte sa k nám!

Portál MojElektromobil.sk si vás dovoľuje pozvať do novej komunity majiteľov a priaznivcov elektromobilov Nearcharger.sk, kde sa aj s nami môžete podeliť o svoje skúsenosti, rady a odporúčania. Získajte prístup k exkluzívnym informáciám a ponukám a súčasne pomôžte rozvoju elektromobility na Slovensku.

Ďalšie zaujímavé témy:

25. februára 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+