MojElektromobil

Uniknuté fotografie boli zverejnené prostredníctvom portálu motor1.com. Aktuálne však nie je jasné, či ide o finálnu podobu pripravovaného elektromobilu BMW iX3. V skutočnosti je totiž možné, že nová elektrifikovaná technológia bola umiestnená do pomerne aktuálneho „šasi,“ aby sa zamedzilo únikom finálnej podoby elektromobilu.

Náš tip
JAGUAR TESTOVAL ELEKTROMOBIL I-PACE V MRAZIVÝCH PODMIENKACH! POZNÁME DÁTUM PREDSTAVENIA | FOTO + VIDEO

BMW iX3 a prvé fotografie

Na fotografiách môžeme vidieť jemné zmeny, avšak na pohľad pripomína dané vozidlo telo aktuálneho modelu BMW X3. Dané zmeny sa odohrali na zovňajšku ako napríklad odlišnosti na zadnom nárazníku. Napriek tomu je však vozidlo prakticky identické so súčasným benzínovým modelom. Práve preto je nepravdepodobné, žeby BMW predstavilo neskôr v roku 2019 svoj elektromobil v takto „evolučnom“ zovňajšku.

Aktuálne nie je známe, či ide o finálnu podobu plne elektrického SUV BMW iX3.

Podrobnejšie informácie nám pravdepodobne prinesú až ďalšie úniky informácií. V galérii nižšie si však môžete prezrieť uniknuté fotografie, na ktorých je spomínané vozidlo zachytené v rôznych uhloch. Pripravovaný elektrický model by sa mohol pridať ku svojim SUV konkurentom ako Tesla Model X či Jaguar I-Pace, ktorého obrázky sme vám takisto priniesli.

Dočkáme sa aj hybridnej verzie?

Únik informácií poukazuje aj na možnosť hybridnej verzie. To je pomerne logickým krokom zo strany automobilky. Aká presne bude výbava hybridného modelu však v súčasnosti nie je známe. Môžeme sa len domnievať, že si požičia technológiu od súrodencov zo série i-Performance, ktoré môžeme pozorovať už v súčasnosti.

Galéria fotografií

Zdroj: motor1.com

12. februára 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+