MojElektromobil
Alžbeta Harry Gavendová 30. januára 2018

Spoločnosť Tesla neponúka pri svojom “ľudovom aute” Tesla Model 3 príliš veľa možností voľby. Tesla to odôvodňuje najmä tým, že sa chceli sústrediť na začiatku skôr na efektívnu masovú produkciu a nedávať ľuďom „veľa šancí špekulovať“. Tesla má čo robiť, aby stíhala dodať neskutočné množstvo objednávok, ktoré čakajú na svojich majiteľov.

Náš tip
TESLA MODEL 3: TAKTO FUNGUJE AUTOMATICKÉ PARKOVANIE V PRAXI | VIDEO

TSportline – vyhradený pre Tesly

To však predstavuje dieru na trhu, ktorú sa pokúša zaplniť už niekoľko spoločností. Ponúkajú dodatkové úpravy či tunning a snažia sa tak splniť špecifickejšie nároky majiteľov Tesly. Jednou z firiem je aj TSportline, ktorý sa zaoberá čisto Tesla elektroautami a ich doladením. Ich novinka je momentále matné čierne prevedenie, ktoré nazývajú “saténová čierna”, keďže dizajn si zachval predsa len aj trochu lesku. Páči sa vám?

Matná čierna tu už bola

Matné čierne prevedenie Tesla Modelu 3 však nie je úplnou novinkou. V marci 2016 pri predstavení prvých prototypov ukázal Elon Musk práve aj takýto dizajn. Ako sme však na začiatku spomínali, zhodou daných okolností sa tento typ do masovej produkcie nedostal.

TSportline je známy najmä svojím “all black” prevedením a zaujímavosťou je aj to, že firma bola medzi prvými, kto dostal Tesla Model 3.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

30. januára 2018
Fotománia

+