MojElektromobil

Určite ste už zachytili informáciu ohľadom cenovo dostupnejšieho elektromobilu s názvom Tesla Model 3. Rovnako tak ste možno zachytili informáciu o tom, že automobilka nestíha a záujem je skutočne silný.

Toto rýchle tempo sa odrazilo aj na nedokonalostiach konštrukcie v prípade niektorých modelov určených pre reklamné a prezentačné účely. Napriek tomu automobilka Tesla konečne spúšťa dodávky aj k štandardným zákazníkom. Prví majitelia, ktorí si automobil Tesla Model 3 rezervovali by ho mohli podľa aktuálnych informácií dostať už budúci týždeň.

Tesla Model 3 už o týždeň?

Zamestnanci automobilky či ich rodinný príslušníci mali prístup k modelu už od spustenia produkčnej verzie v priebehu júla 2017. Teraz sa však myslí konečne aj na štandardných zákazníkov, ktorí nie sú prepojený so spoločnosťou Tesla. Automobilka tak s miernym oneskorením spúšťa pravidelné dodávky modelov pre zákazníkov, ktoré pôvodne avizovala na mesiac október. To bolo však ešte pred odhalenými výrobnými problémami.

Náš tip
Prvý profesionálny tuning kit pre Teslu Model 3. Čierna ovca alebo čierna perla? | VIDEO

Spoločnosť Tesla však aj napriek komplikáciám začala 21. novembra otvárať objednávky pre držiteľov rezervácií. Pôvodné slová hovorili o štyroch týždňoch, teraz je však odhalené, že prvé kusy by mali doraziť k zákazníkom už v priebehu nasledujúceho týždňa.

Zdroje z pohľadu registrovaných VIN čísel síce neponúkali pozitívne informácie, snahou spoločnosti Tesla je však zjavne spustiť pravidelné dodávky ešte v roku 2017. Aktuálne nie je známe, či táto situácia bude / nebude mať vplyv na zvýšenie produkcie daného elektromobilu od spoločnosti Tesla.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

7. decembra 2017

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+