MojElektromobil

Na cestách sa čoraz častejšie stretávame s elektromobilmi a hybridnými vozidlami a záujem o tému elektromobility na Slovensku celkovo narastá. Okrem pravidelných podcastov z dielne Slovenskej asociácie pre elektromobilitu (SEVA) na túto problematiku narazíme aj v ďalších odborných reláciách.

Minulý týždeň sa tejto téme venovala napríklad aj relácia Pozor, zákruta! z produkcie Rádia Slovensko. V rozhovore so zakladateľom portálu MojElektromobil.sk, Michalom Chabadom, reč padla na aktuálny stav dotačného projektu na podporu kúpy elektromobilov a plug-in hybridných vozidiel, takzvané “zelené ešpézetky” aj nové usmernenie pre žiadateľov s havaríjnym poistením.

Reláciu Pozor, zákruta! si môžete vypočuť z archívu Rádia Slovensko, predmetný rozhovor začína v čase 31:25. Okrem spomínaných vecí sa dozviete aj to, ako vyzerajú predaje elektromobilov podľa čerstvých čísel – ktoré počty predaných elektromobilov za prvý kvartál 2020

 

19. mája 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+