MojElektromobil

Prvý slovenský podcast špecializovaný na tému elektromobility, „Na plný prúd“, z produkcie Slovenskej asociácie pre elektromobilitu (SEVA), prichádza s ďalším dielom. Ten prinesie reálne skúsenosti majiteľa elektromobilu Olivera Čurgaliho, ktorý na elektrinu jazdí nielen na Slovensku, ale nebál sa vycestovať ani na dovolenku do Chorvátska.

Pán Čurgali na elektrický pohon jazdí už päť rokov a patrí tak medzi prvých priekopníkov slovenskej elektromobility, aktuálne jazdí na novej generácii Nissan Leaf. V rozhovore sa môžete tešiť na jeho skúsenosti, dozviete sa ako to vyzeralo v začiatkoch, ako je to dnes, no slovko padne aj na ekonomickú stránku a často skloňované mýty o elektromobilite.

Búranie mýtov a nepresností

Určite si pamätáte na diel podcastu “O elektromobilite so Sajfom”, ktorý medzi skúsenými majiteľmi elektromobilov vyvolal vlnu odporu, kvôli nepresnostiam, ktoré v ňom zazneli.

Riaditeľovi SEVA, Patrikovi Križanskému, bol v reakcii na tento diel adresovaný aj otvorený list práve od Olivera Čurgaliho, elektromobilistu s 200 000 km najazdenými na Nissane Leaf 1 a 2. Výsledkom je ich stretnutie v novom dieli podcastu na „Na plný prúd“.

Vypočujte si najnovšiu časť

Podcast „5 rokov na cestách s elektromobilom“ si môžete vypočuť na podcastových platformách SoundcloudSpotifyAnchoriTunes či Google Podcasts.

Do pozornosti dávame aj epizódu „3 roky na cestách s elektromobilom“, ktorej hosťom bol šéfredaktor nášho portálu, Tomáš Gurský, majiteľ elektromobilu Tesla Model S.

Podcast „Na plný prúd“ je v plnom rozsahu vytváraný Slovenskou asociáciou pre elektromobilitu (SEVA). Viac informácií nájdete na oficiálnom webe

15. mája 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+