MojElektromobil

Prvý slovenský podcast špecializovaný na tému elektromobility “Na plný prúd” z produkcie Slovenskej asociácie pre elektromobilitu (SEVA) prichádza s ďalším dielom – 3 roky na cestách s elektromobilom.

Moderátor Patrik Križanský, riaditeľ asociácie SEVA, tentokrát vyspovedal nášho šéfredaktora, Tomáša Gurského, ktorý elektromobil vlastní už viac ako tri roky. V rozhovore na základe reálnych skúseností vysvetľuje výhody, ktoré mu prechod na elektrinu priniesol. Zdieľa svoje skúsenosti a odporúčania pre všetkých, ktorí uvažujú o kúpe elektrického auta.

Pohľad do zákulisia podcastu Na plný prúd

Podcast pre úplných začiatočníkov aj nadšencov

V jednotlivých epizódach podcast postupne vysvetľuje, ako fungujú elektrické autá, aká infraštruktúra je k nim potrebná či ako fungujú batérie. Bude sa snažiť objasňovať aj rôzne mýty a fakty o tomto novom spôsobe ekologickej dopravy.

Podcast je určený nielen pre informovanejších nadšencov elektromobility, ale aj pre úplných začiatočníkov, ktorí majú záujem sa o takejto forme dopravy dozvedieť viac. Ambíciou je však prinášať aj epizódy, ktoré budú viac rozoberať informácie zamerané na celkový systém mobility a s ňou súvisiace trendy v EÚ a vo svete.

Vypočujte si novú časť

Epizódu 3 roky na cestách s elektromobilom si môžete vypočuť na podcastových platformách SoundcloudSpotifyAnchor či Google Podcasts.

Podcast „Na plný prúd“ je v plnom rozsahu vytváraný Slovenskou asociáciou pre elektromobilitu (SEVA). Viac informácií nájdete na oficiálnom webe

28. novembra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+