MojElektromobil

Poskytovateľ nabíjacej infraštruktúry IONITY má na Slovensku zatiaľ len jednu nabíjačku, a to v Senci. Donedávna na nej nebolo možné nabíjať, a to kvôli konštrukčným prácam. Tie síce stále prebiehajú, no nabíjať sa už dá. Viac informácií nájdete v článku Na IONITY v Senci je opäť možné nabíjať.

Spoločnosť nás teraz prostredníctvom e-mailu informovala o ďalších pozitívnych správach. Tie potešia najmä elektromobilistov pohybujúcich sa v Nemecku, Francúzsku a Nórsku, kde znižuje ceny za nabíjanie v priemere o 10 centov za jednu kWh. Nové ceny sú nasledovné:

Nová cena za kWhPôvodná cena za kWh
Nemecko0,69 €0,79 €
Francúzsko0,59 €0,69 €
Nórsko6,99 NOK 8,40 NOK

Aktualizované ceny platia od dnes, 16. augusta 2023. Zákazníci IONITY PASSPORT majú navyše zľavu 20 centov za kWh z pôvodnej ceny (2,17 NOK v Nórsku).

renault megane e-tech chorvatsko
GreenWay a IONITY roaming

Stále platí, že Slováci majú na IONITY v zahraničí pomerne výhodné roamingové ceny, pokiaľ sú zákazníkmi ZSE Drive alebo GreenWay. Zákazníci ZSE Drive zaplatia 25 eur a môžu nabíjať celú hodinu. To, koľko kWh energie dobijú a ako dlho sa na nabíjačke zastaiva, je už len na nich.

GreenWay ponúka nabíjanie na IONITY za rovnakú cenu ako za nabíjanie doma.

Náš tip
Cenová vojna dorazila do Európy. Nemci zvyšujú zľavy na elektromobily
16. augusta 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+