MojElektromobil

Príručka elektromobilistu je ten správny pomocník pre každého, kto má záujem dovzdelať sa v oblasti elektromobility. Či už ide o tých, ktorých elektromobily zaujímajú, no nevedia, ako to celé funguje, ale aj o tých, ktorí si elektromobil kúpili a potrebujú niekde začať.

V druhej revidovanej edícii Príručky elektromobilistu s podtitulom “Čo zvážiť pri kúpe elektromobilu” nájdete všetko potrebné na to, aby bol váš vstup do sveta plne elektrickej jazdy jednoduchý a bezproblémový.

Venujeme sa v nej všetkým dôležitým témam, ktoré by vás mohli v súvislosti s elektromobilitou zaujímať. Či už ide o základné tipy pre nákup nového vozidla a jeho financovanie, plánovanie jazdy na dovolenku, starostlivosť o elektromobil v zime či pohľad na slovenské cesty, toto všetko a omnoho viac nájdete v príručke. Stiahnuť si ju môžete úplne bezplatne!

Príručka elektromobilistu je jednoducho vec, ktorá výrazne pomôže každému začínajúcemu elektromobilistovi, ale aj ľuďom, ktorí sa v tejto téme neorientujú a radi by získali nové informácie o tom, ako to vlastne všetko funguje.

Na to, aby ste získali Príručku elektromobilistu, stačí uviesť váš e-mail a potvrdiť obchodné podmienky cez formulár pripnutý nižšie.

V prípade, že máte záujem o tlačenú formu 2. revidovanej verzie Príručky elektromobilistu, získať ju môžete počas výstavy Salón Elektromobilov 2024. Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke podujatia.


Predajný formulár je vytvorený v systéme SimpleShop.cz.
23. apríla 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+