MojElektromobil

Prevádzkovateľ nabíjacích staníc pre elektromobily a plug-in hybridy ZSE Drive v posledných týždňoch sprevádzkoval viacero nových nabíjacích staníc, či upgradoval niektoré existujúce. Dnes, 1. marca 2024 otvoril nový nabíjací hub v bratislavskom nákupnom centre Bory Mall, na jeho otvorení sme sa exkluzívne zúčastnili.

Kapacita nabíjacích bodov

Kapacita nového nabíjacieho hubu je až 6 vozidiel. Všetky tri rýchlonabíjacie stanice Alpitronic poskytujú rovnaký nabíjací výkon po 150 kW. Každá z nich disponuje dvoma konektormi CCS2, čiže vo výsledku ponúka nabíjaciu kapacitu 3 x 150 kW na šiestich rozšírených parkovacích miestach.

ZSE Drive Bory Mall
Pri príležitosti otvorenia nabíjacích staníc sme rovno otestovali nabíjanie

Pri nabíjaní dvoch vozidiel na jednom stojane sa tak nabíjací výkon delí medzi obe vozidlá. Tak ako už býva zvykom, aj v novom nabíjacom hube ZSE Drive v Bory Mall platí počas prvého mesiaca (teda v marci) akcia na prvé nabíjanie zadarmo.

Mohlo by vás zaujímať:

ZSE Drive Bory Mall
Nabíjacie huby ZSE Drive a Greenway v Bory Mall

Náš tip
Porovnanie diaľničnej spotreby elektromobilov – aký veľký je rozdiel medzi SUV a aerodynamickou limuzínou?
1. marca 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+