MojElektromobil

„Práve sme spustili: 2x DC nabíjacia stanica ZSE Drive pre vás a vaše elektrické vozidlo k dispozícii 24/7.“ informuje zákazníkov spoločnosť ZSE Drive na svojom Instagrame.

Celkovo už ZSE Drive prevádzkuje 46 nabíjacích staníc v 16 slovenských mestách. Posledné dve vybudovala v Poprade a v bratislavskom Cubicone. S nabíjacou kartou od tejto spoločnosti sa nemusíte báť vycestovať ani do zahraničia. Môžete sa nabiť na nabíjačkách zmluvných partnerov, ako napríklad E.on.

Ďalšie dve vo Vysokých Tatrách

Prevádzkovateľ má v pláne postaviť aj ďalšie rýchlonabíjačky vo Vysokých Tatrách – v Starom Smokovci a v Tatranskej Lomnici. V týchto lokalitách však stále preveruje kapacitu elektrických prípojok. Okrem ZSE Drive v Tatrách prevádzkuje nabíjacie stanice aj spoločnosť Greenway a ďalší súkromní prevádzkovatelia.

ZSE Drive je prevádzkovateľom s najvyšším počtom rýchlonabíjacích staníc na Slovensku – k dnešnému dňu ich má v prevádzke už 46.

3. júla 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+