MojElektromobil

Majitelia nemeckých áut, japonských áut, amerických áut, majitelia veteránov. Všetci sa pravidelne stretávajú na svojich zrazoch. Minulú nedeľu sa opäť stretli majitelia elektromobilov v Trnave. Po roku 2019 sa tak stalo druhýkrát.

Zraz sa konal v nedeľu, 28.6.2020 pred predajňou Kaufland na adrese Trstínska Cesta 2, 917 01 Trnava. Nachádza sa tu aj 50 kW nabíjacia stanica a v roku 2019 sa tu stretlo 19 elektrických vozidiel. Tento rok bola účasť viac než dvojnásobná.

Účasť opäť prevýšila očakávania

Prví účastníci sa začali objavovať už hodinu pred oficiálnym stretnutím. Už o 13:00 bolo na parkovisku zaparkovaných vyše 20 elektromobilov, ktoré stále pribúdali. Následne sme sa dopracovali k celkovému počtu vyše 40 elektromobilov.

Nechýbali Tesly, zúčastnili sa majitelia vozidiel značiek Nissan, Kia, Hyundai, BMW, Škoda, VW a prišiel dokonca aj Chevrolet Bolt.

Na zraze bolo možné okrem iných vidieť aj tieto elektromobily:

Komunita elektromobilistov sa rozrastá

Teší nás, že MôjElektromobil je súčasťou komunity elektromobilistov na Slovensku, ale aj v Českej republike. Do Trnavy totiž prišli aj majitelia elektromobilov z Čiech a chýbať nesmel ani YouTuber Electro Dad. Stretnutia sa zúčastnili aj zástupcovia spoločností ZSE Drive, GreenWay a ejoin.

Majitelia elektromobilov si na stretnutí vymenili cenné informácie a na parkovisku vládla pokojná atmosféra. Ľudia sa tu tiež preháňali na elektrických kolobežkách a elektrických kolesách. Počasie nám tiež prialo.

Tešíme sa na ďalšie akcie v budúcnosti

Neformálny zraz elektromobilistov dopadol úspešne a už teraz sa tešíme na ďalší v budúcnosti. Sledujte našu stránku aj naďalej a dozviete sa o plánovaných akciách v budúcnosti, na ktoré vás už teraz srdečne pozývame. Už čoskoro predstavíme termín ďalšej akcie Salón Elektromobilov, ktorí pripravujeme v Košiciach.

Zraz majiteľov elektromobilov v Trnave 2020 | Fotogaléria

30. júna 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+