MojElektromobil

Známy obchodný reťazec otvoril v Bratislave unikátnu predajňu v Záhorskej Bystrici. Nechýbajú ani nabíjacie stanice, celkovo je možné nabíjanie až pre 6 elektromobilov.  K dispozícii je DC nabíjačka s výkonom 50 kW s podporou CCS a CHAdeMO. Ďalšie dva AC stĺpiky, s maximálnym výkonom 22 kW, sú k dispozícii pre štyri vozidlá. Nechýba aj aj box na bicykle. Nabíjanie je aktuálne stále zadarmo.

Kaufland Záhorská Bystrica – nabíjanie pre elektromobily

Na Slovensku ich bežne nájdeme v blízkosti veľkých obchodných centrách, ako aj pri predajniach Lidl, Kaufland, Tesco či Billa. Aj najnovšia a najväčšia nabíjacia lokalita Tesla Supercharger na Slovensku je umiestnená pri OC Laugaricio v Trenčíne. Aj nové nabíjacie stanice ZSE Drive s výkonom 300 kW boli nedávno uvedené do prevádzky na parkovisku obchodného centra Európa SC v Banskej Bystrici.

Náš tip
Kaufland v Česku spoplatnil nabíjacie stanice. Čo hovorí na Slovensku?
23. septembra 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+