MojElektromobil

Tesla je nepochybne jednou z najinovatívnejších spoločností súčasnosti. To isté môžeme povedať aj o spoločnosti SpaceX. Obom týmto firmám velí Elon Musk. V rámci novej kampane budú môcť existujúci majitelia elektromobilov značky Tesla odoslať svoju fotografiu do vesmíru. Stačí, ak niekomu odporučia Teslu, ktorý si ju následne kúpi. Fotografia podľa ich vlastného výberu potom môže letieť do vesmíru, pravdepodobne na jednej z rakiet spoločnosti SpaceX.

Zaujímavé benefity

Nový záujemca o Teslu môže prostredníctvom referral linku získať 100-eurový kredit na nabíjanie. Na základe počtu odporúčaní získava za ne majiteľ Tesly zaujímavé benefity. Môže ísť napríklad o 21 palcové kolesá či týždeň s Modelom S alebo X, ktorý môže samozrejme aj darovať. Taktiež môže získať aj limitovanú edíciu čiernej nabíjačky (tzv. Wallboxu) s replikou podpisu Elona Muska. Na základe počtu odporúčaní získava rôzne úrovne, od ktorých sa tieto benefity odvíjajú. Najnovším je aj možnosť získavať softvérové aktualizácie pre svoj elektromobil medzi prvými.

Tu je zoznam benefitov referenčného programu Tesly:

  • 1 odporúčanie – odoslanie fotografie podľa vlastného výberu do vesmíru
  • 2 odporúčania – čierny Wallbox podpísaný Elonom Muskom
  • 3 odporúčania – 21 resp. 22 palcové disky pre Model S resp. Model X
  • 4 odporúčania – prioritný prístup k softvérovým aktualizáciám
  • 5 odporúčaní – pozvánka na nasledujúci Tesla event

Po dosiahnutí 5 odporúčaní je odomknutý tzv. Secret Level. Doposiaľ sa v ňom dali získať ešte zaujímavejšie benefity, vrátane zľavy na Teslu Roadster 2. Tieto benefity by podľa posledných informácii mali pokračovať.

Po novom aj pre Model 3

Novinkou je, že referral kód na získanie 100-eurového kreditu na nabíjanie môžete po novom využiť nielen pri objednaní Modelu S alebo Modelu X, ale aj pre Model 3. To doteraz možné nebolo, s výnimkou najdrahšieho Modelu 3 Performance.

Benefity aj pre odberateľov newsletteru

Každý majiteľ môže darovať až 5 stoeurových kreditov na nabíjanie vozidla. Nie je to síce až také dobré, ako nabíjanie zdarma, no určite to poteší a dokáže ušetriť nejaké tie peniaze. Referenčný kód môže byť použitý aj na registrovanie newsletterov Tesly. Následne môže majiteľ, ale aj osoba ktorá sa na newsletter prostredníctvom jeho kódu zaregistrovala, vyhrať skúšobnú jazdu v nákladiaku Tesla Semi na testovacom okruhu spoločnosti v Kalifornii.

Kód pre čitateľov

Ak by ste mali záujem zaregistrovať sa na odber newsletteru Tesly, alebo objednať Teslu, a získať spomínané benefity, využiť môžete aj náš Tesla referral kód z redakcie. My vám za odmenu prinesieme podrobnosti o všetkých získaných benefitoch.

Náš tip
KOENIGSEGG JE FRUSTROVANÝ Z AKCELERÁCIE TESLY ROADSTER

Zdroj: cnet.com

8. októbra 2018

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+