MojElektromobil

Tesla je známa tým, že svoje elektromobily pravidelne upravuje a vylepšuje. Teraz nemáme na mysli softvérové aktualizácie, ktoré pridávajú nové funkcie či optimalizujú jazdné vlastnosti, ale fyzickú úpravu vozidiel, ktoré predáva. Najnovšie sa pod nôž dostáva Tesla Model S. Na túto skutočnosť prostredníctvom sociálnej siete Twitter upozornil Sawyer Merritt.

Priamo z oficiálnych záberov zverejnených na oficiálnom webe Tesly je zjavné, že Tesla Model S prešiel takzvaným faceliftom. Úprava sa podľa všetkého týka hlavne zadnej časti vozidla. Medzi zmenami, ktoré sú badateľné zo zámerne rozmazaného obrázka, nájdeme nový kryt nabíjacieho portu, nové zadné svetlá či celkové uhladenie zadnej časti elektromobilu. Celkový dizajn Tesla Model S sa po najnovších úpravách má nachádzať v súlade s dizajnom modelov Tesla Model 3 a Tesla Model Y.

Podrobností je zatiaľ veľmi málo a informácie sa prakticky opierajú len o obrázky, preto nie je známe, či Tesla pracuje aj na ďalších úpravách alebo to nakoniec skončí len pri relatívne drobných vizuálnych úpravách. Mimochodom, pod zadným pravým svetlom si môžeme všimnúť aj ikonický odznak “Plaid” v najnovšej podobe.

Tesla Model S 2022 | Foto: Tesla
Náš tip
Tesla Model Q: Elektromobil za 25 000 dolárov Tesla momentálne nechystá


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

10. februára 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+