MojElektromobil

Služba skúšobné jazdy bola dočasne pozastavená.

V tomto momente nie je možné objednať testovaciu jazdu cez náš portál.

Ďakujeme za pochopenie.

Vážení čitatelia, týmto Vám chceme dať do pozornosti novinku na našom webe. Vytvorili sme pre Vás jednoduchý registračný formulár, prostredníctvom ktorého si zabezpečíte skúšobnú jazdu na vybranom e-aute za menej ako 1 minútu. Všetko ostatné za Vás vybavíme my, samozrejme zdarma! O priebehu celej “operácie” vás budeme priebežne informovať cez emailovú komunikáciu. Ušetríte tak svoj drahocenný čas.

V rámci registračného formulára je potrebné vyplniť len základné informácie, ktoré sú nevyhnutné na zabezpečenie skúšobnej jazdy. A samozrejme vybrať zo zoznamu vozidlo (elektromobil, plug-in hybrid či hybrid), ktoré chcete otestovať. Ak by ste mali záujem o automobil, na ktorý sa vzťahuje štátna dotácia, ich zoznam nájdete v našom článku Zoznam vozidiel, na ktoré sa vzťahuje dotácia na podporu elektromobility. Ďalšie autá nájdete v “beta” katalógu elektromobilov a hybridov.

skusobna jazda

Prečo e-auto*?

Podrobnosti k jednotlivým bodom nájdete v našom článku Všetko čo potrebujete vedieť o elektromobiloch.
*Poznámka: platí pre elektromobily, avšak väčšina bodov platí v menšej miere aj pre plug-in hybridné či hybridné vozidlá.

Doplňujúce info k formuláru

Do poľa “poznámka” môžete uviesť termíny, ktoré by Vám vyhovovali, resp. nevyhovovali. O voľných termínoch Vás budeme informovať, pričom Vám zabezpečíme skúšobnú jazdu u najbližšieho predajcu či importéra vybraného vozidla.

Podmienkou odoslania registračného formulára je označenie poľa, ktorým dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov, ako aj s ich poskytnutím predajcovi či importérovi vybraného vozidla. Jedná sa o základnú podmienku vyplývajú zo Zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Neváhajte a prispejte svojou troškou k propagácii a rozvoju elektromobility na Slovensku! 😉

Náš tip
Registračný formulár pre zabezpečenie skúšobnej jazdy!

eautoportal zdielanie

5. júna 2017

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+