MojElektromobil

Salón Elektromobilov v roku 2022 vôbec po prvýkrát zavítal aj do Trenčína. V priestoroch nákupného centra OC Laugaricio, a na priľahlom parkovisku, sa všetci návštevníci mohli zoznámiť so svetom elektromobility. Čakali tu na nich desiatky elektromobilov a plug-in hybridov, testovacie jazdy, prednášky, prezentácie a diskusie, ako aj odborníci na každý aspekt spojený s elektrickou jazdou.

Všetci návštevníci Salónu Elektromobilov 2022 v Trenčíne mali jedinečnú príležitosť získať informácie od zástupcov automobiliek, autorizovaných predajcov, ale aj skúsených majiteľov elektromobilov, ktorí sa stretli priamo na mieste akcie.

Salón Elektromobilov 2022 Trenčíne na jedno miesto priniesol silnú koncentráciu e-mobility. Spojil dlhodobých majiteľov elektromobilov, zvedavú verejnosť a mnohým návštevníkom sprostredkoval prvý kontakt s novou sférou mobility. Práve v Trenčíne svoju premiéru zažil aj nový projekt určený pre majiteľov elektromobilov a plug-in hybridov. Do života tu bola formálne uvedená oficiálna slovenská mapa nabíjacích staníc pre elektromobily Nabijame.sk.

Všetkým partnerom, ktorí akciu podporili, a účastníkom, ktorí si našli čas a počas víkendu ju navštívili, patrí veľká vďaka. Rovnako tak ďakujeme všetkým divákom, ktorí sa k nám pripojili v online priestore. Vidíme sa čoskoro v Košiciach!

Salón Elektromobilov 2022 Trenčín – Fotogaléria

23. júna 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+