MojElektromobil

Salón Elektromobilov do Bratislavy zavítal aj v roku 2022. V priestoroch nákupného centra Bory Mall, a na priľahlom parkovisku, sa všetci návštevníci mohli zoznámiť so svetom elektromobility. Čakali tu na nich desiatky elektromobilov a plug-in hybridov, testovacie jazdy, prednášky, prezentácie a diskusie, ako aj odborníci na každý aspekt spojený s elektrickou jazdou.

Všetci návštevníci Salónu Elektromobilov mali jedinečnú príležitosť získať informácie od zástupcov automobiliek, autorizovaných predajcov, ale aj skúsených majiteľov elektromobilov, ktorí sa stretli priamo na mieste akcie.

Salón Elektromobilov 2022 Bratislava na jedno miesto priniesol obrovskú koncentráciu e-mobility. Spojil dlhodobých majiteľov elektromobilov, zvedavú verejnosť, no mnohým návštevníkom sprostredkoval prvý kontakt s novou sférou mobility.

Všetkým partnerom, ktorí akciu podporili, a účastníkom, ktorí si našli čas a počas víkendu ju navštívili, patrí veľká vďaka. Rovnako tak ďakujeme všetkým divákom, ktorí sa k nám pripojili v online priestore. Vidíme sa čoskoro v Trenčíne!

Náš tip
Salón Elektromobilov 2022: Druhá výstava mieri do Trenčína. Už 17. až 19. júna v OC Laugaricio!

Salón elektromobilov 2022 Bratislava – Fotogaléria

25. mája 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+