MojElektromobil

Aktualizácia: Doplnená akcia od ejoin

Prichádza leto, čas dovoleniek doma aj v zahraničí. GreenWay si preto pre svojich zákazníkov pripravil špeciálnu letnú akciu, ktorá platí od 1.6.2022 do 31.8.2022, teda prakticky celé leto.

GreenWay: voľné kWh z balíčkov aj na nabíjania u všetkých roamingových partnerov

O čo vlastne ide? Úprava nastáva pri mesačných programoch Energia Plus a Energia Max, a to tak, že voľné kWh z balíčkov môžete využiť aj na nabíjania u všetkých roamingových partnerov spoločnosti GreenWay. Táto výhoda sa aktivuje každému zákazníkovi spomínaných programov úplne automaticky, nie je nutný žiaden ručný zásah.

V praxi to znamená, že zákazníci GreenWay na viac ako 15-tísíc miestach v Európe (vrátane siete ZSE na Slovensku) získajú:

  • 100 kWh s programom Energia Max alebo 30 kWh s programom Energia Plus v cene mesačného poplatku, ktoré môžete využiť na nabíjanie na akejkoľvek nabíjacej stanici v roaming pokrytí GreenWay. Prehľad staníc je k dispozícii na internetovej stránke alebo v aplikácii GreenWay.
  • Bezplatný presun nevyčerpaných kWh z mesačného balíčka do nasledujúceho mesiaca. Toto ale nie je novinka, ale dlhodobý benefit, ktorý GreenWay do svojich balíkov pridal od februára 2022.
  • Vďaka funkcionalite Roam Like at Home rovnaké ceny na nabíjanie po vyčerpaní balíčka na ktorejkoľvek nabíjacej stanici v roaming pokrytí GreenWay. Ceny majú byť rovnaké ako v domácej sieti GreenWay na Slovensku.

Pripomeňme si, že program Energia Plus stojí 9,99 € mesačne a program Energia Max 29,90 € mesačne.

ZSE Drive: Naša ponuka je výhodná celoročne

Aktuálne možnosti svojej nabíjacej karty považuje ZSE Drive za bezkonkurenčné pre celoročné využívanie.

Nabíjacia karta ZSE Drive je najlepšou voľbou pre cestovanie po Európe bez obmedzení, a to vďaka aktuálne vyše 30.000 dostupným nabíjacím bodom v zahraničí ako aj vďaka jednotnej a prehľadnej cenovej politike, založenej na 60 minútovom balíku roamingu. Súčasťou roamingových služieb ZSE Drive sú aj diaľničné nabíjacie stanice Ionity, čo robí využitie karty ZSE Drive celoročne bezkonkurenčnou alternatívou.

Rastislav Žembery, Úsek e-mobility, ZSE Drive

Pripomeňme si, že v prípade ZSE Drive je nabíjanie v zahraničí spoplatnené v takzvanom hodinovom balíku. Za využívanie nabíjania v zahraničí je teda účtovaný poplatok vo výške od 9€/hod na AC a 25€/hod za DC a UFC. Čo znamená, že cena za nabíjanie v zahraničí nie je viazaná na objem prenesenej energie, ale výhradne na čas – 60 minút.

ejoin: 20% zľava počas júla

K letným akciám sa od 1. júla 2022 pripája aj ejoin. Prevádzkovateľ nabíjacích staníc si na celý mesiac júl pre svojich zákazníkov pripravil špeciálnu zľavu vo výške 20%. Ak na nabíjacích staniciach v sieti ejoin GO počas júla nabijete aspoň 50 kWh, tak úplne automaticky získate zľavu 20 percent na celý objem z nabitých kWh počas mesiaca. Zľava je uplatnená automaticky po splnení spomínanej podmienky, nemusíte si ju žiadnym spôsobom nárokovať. Akcia platí od 1.7.2022 do 31.7.2022.

Prehľad akcie ejoin | Foto: ejoin

Náš tip
Dovolenka a cestovanie s elektromobilom: Čo by ste mali vedieť? | Salón Elektromobilov 2022 Bratislava
6. júla 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+