MojElektromobil

Ponuka a dostupnosť elektromobilov sa medziročne opäť výrazne zlepšila, pribudlo množstvo zaujímavých modelov, a práve z tých teraz v jedinečnej ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB leasing môžete vybrať najlepšie modely.

Každý úspešný hlas sa automaticky dostáva do súťaže o jednu zo série lákavých cien. Vyhrať môžete elektromobily a plug-in hybridy na víkend, prípadne na celý týždeň, vďaka čomu sa so svetom elektrických áut zoznámite v tej najlepšej možnej podobe. Nechýbajú ani ďalšie atraktívne ceny ako napríklad 365-dňové diaľničné známky či zážitkové jazdy na elektromobiloch Tesla.

Hlasovanie v piatom ročníku ankety Elektromobil Roka prebieha do 25. júna 2023. Počas tohto obdobia môže každý záujemca odovzdať svoj hlas, čím pomôže vybrať víťazov a súčasne sa zapojí do žrebovania o množstvo cien. Hlasovanie v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing bolo v porovnaní s minulými ročníkmi rozšírené a pridali sme tiež jednu špeciálnu kategóriu.

ŠKODA ENYAQ iV na celý týždeň!

Po Škoda Citigo-e iV prišla česká automobilka so svojim prvým plnohodnotným elektromobilom ŠKODA ENYAQ iV navrhnutým od podlahy až po strop v elektrickom duchu. Postavený je na novej a čisto elektrickej platforme MEB, ktorá prináša tie najlepšie parametre s ohľadom na elektrickú jazdu.

ŠKODA ENYAQ iV je plnohodnotný rodinný elektromobil, ktorý bez problémov zvládne aj dlhšie cesty. Dostupný je s tromi rôznymi veľkosťami vysokonapäťovej trakčnej batérie, pričom s tou najväčšou dokáže zabezpečiť čisto elektrický dojazd cez 500 kilometrov na jedno nabitie. Rozmermi ide o väčšie SUV, ktoré ponúka dostatok miesta pre celú rodinu a ešte viac. Práve vďaka platforme MEB, ktorá využíva výhody elektrického pohonu, je v interiéri výrazne viac priestoru ako v bežných autách totožných rozmerov.

Škoda Enyaq iV 80x Sportline TEST
Foto: Radovan Hlôška

Model ENYAQ iV predstavuje jeden z najväčších krokov českej automobilky v realizácii svojej stratégie elektromobility a jedinečný jazdný zážitok, ktorý prináša si možno vyskúšate aj práve Vy! Vďaka jedinečnej ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing totiž môžete vyhrať model ŠKODA Enyaq iV na celý týždeň. Stačí sa zapojiť do hlasovania a možno sa šťastie usmeje práve na vás.

Škoda Enyaq iV 80x Sportline TEST
Foto: Radovan Hlôška

Čo môžete vyhrať?

Hlasovaním v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing sa automaticky zapájate do žrebovania o zaujímavé výhry.  Výhry, ktoré potešia všetkých fanúšikov elektromobilov a poskytujú vám skvelú príležitosť ako si najnovšie elektrické vozidlá vyskúšať na vlastnej koži!

  • KIA EV6 na víkend
  • ŠKODA Enyaq iV na týždeň
  • OPEL Grandland GSe na víkend
  • Hyundai IONIQ 6 na týždeň

Okrem žrebovania o hlavné ceny, do ktorého je automaticky zapojený každý hlasujúci, je tu ešte šanca získať ďalšie skvelé odmeny. Ako? Veľmi jednoducho. Do ankety môžete pozvať vašich priateľov a známych, za čo vás patrične odmeníme. Informácie o tom, ako postupovať dostanete v potvrdzovacom e-maile po úspešnom zahlasovaní v ankete Elektromobil Roka 2023 powered by ČSOB Leasing.

Z tých hlasujúcich, ktorí do ankety pozvú aspoň troch alebo viacerých svojich známych, vyžrebujeme troch výhercov 365-dňovej diaľničnej známky, troch výhercov 30-minútovej testovacej jazdy na Tesla Model S Plaid od DriveTesla.sk a dvoch výhercov nabíjania od ZSE Drive (1 x mesačný program FLAT a 1 x mesačný program PARTNER).

Zdroj: ElektromobilRoka.sk

12. júna 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+