MojElektromobil

Len pred pár dňami sme vám priniesli novinku, ktorú predstavila spoločnosť ZSE Drive na svojej tlačovej konferencii. Bola ňou služba Virtuálna batéria pre elektromobil, ktorá umožňuje používateľom premieňať uskladnenú energiu z fotovoltiky na nabíjacie zadarmo na verejných nabíjacích staniciach. Okrem toho však ZSE prináša ďalšiu novinku, ktorou je poistenie dojazdu.

Ak vlastníte alebo premýšľate nad vlastníctvom elektrického auta, určite vám už hlavou preletela myšlienka: „ čo ak nedôjdem na nabíjačku?” Prípadne ste možno už aj premýšľali čo v prípade, že môj dojazd je nízky a posledná dostupná nabíjacia stanica nie je v prevádzke? Po novom sa takýchto situácií už nemusíte obávať. Nová služba Poistenie dojazdu rieši práve tieto problémy.

Stačí vám byť členom programu ZSE Drive

Poistenie už automaticky zahŕňajú programy Partner a Flat. Využiť tak môže službu odťahu, napríklad ak sa vám automobil vybije a nemáte nablízku funkčnú nabíjaciu stanicu. Odťahová služba Europ Assistance 24/7 vaše auto naloží a následne podľa vašej preferencie vás odtiahne k najbližšej ZSE nabíjacej stanici alebo rovno k vám domov.

zse drive
Domáce nabíjanie ZSE Drive | Zdroj: Filip Spevár

Za službu tak vy nič neplatíte a vzťahuje sa na všetky nabíjacie stanice ZSE Drive, vrátane domácich aj zahraničných. Služba tiež funguje v celej Európe a vy sa tak obáv zbavíte aj na zahraničných cestách. O poistenie si však musíte požiadať v prípade programov Partner alebo flat, ktoré sa po aktivácii zmenia na Partner Safe a Flat Safe.

Služba sa spúšťa už od 1. októbra 2023. Spoločnosť pošle každému zákazníkovi Partner a Flat email (newsletter), v ktorom odsúhlasí podmienky. V aplikácii táto možnosť zatiaľ nebude.

ZSE Drive sa rozrastá po celom Slovensku

Momentálne môžeme na našom území nabíjať na 171 DC nabíjacích bodoch a 262 AC nabíjacích bodoch spoločnosti. Tie DC sa môžu pochváliť nabíjacím výkonom od 50 do 350 kW. Do konca roka 2024 chystajú spustenie ďalších 115 nabíjacích bodov s výkonom 150 až 300 kW.

Náš tip
ZSE Drive vám vymení energiu z fotovoltiky za verejné nabíjanie zadarmo. A to jedna k jednej
22. septembra 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+