MojElektromobil

Tesla dnes sprevádzkovala svoje servisné centrum v Prahe. Stalo sa tak s takmer 3-mesačným odkladom oproti pôvodnému termínu 1. február, ten však nebol oficiálne potvrdený. Od dnešného dňa sa lokalita zobrazuje v mapách servisných stredísk a prijíma požiadavky na servis.

Otváracia doba je zatiaľ limitovaná na pracovné dni od 8:00 do 17:30. Či a kedy k ním pribudne aj plánovaná sobotná prevádzka, zatiaľ nie je známe.

Tesla Servis Praha. Zdroj Foto: Teslička.cz

Servis sa nachádza v budove Advantage Cars v mestskej časti Praha Vysočany, približne 20 kilometrov od aktuálne najbližšieho Superchargeru. Pri novootvorenom servise Supercharger zatiaľ vybudovaný nie je, k dispozícii je niekoľko Destination Chargerov.

Tesla Servis Praha počas výstavby. Zdroj Foto: Teslička.cz

Veríme, že podobného servisného strediska Tesly sa dočkáme aj na Slovensku. Nádej sa zvýšila po nedávnej reakcii samotného Elona Muska.

25. apríla 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+