MojElektromobil

Youtuberovi Benovi Sullinsovi sa podarilo prostredníctvom odporúčacieho programu Tesla Refferal „predať“ až 55 elektromobilov značky Tesla. Stačili mu na to 4 mesiace. Tie mali celkovú hodnotu 5 miliónov USD, za čo získal 100 % zľavu na novú generáciu modelu Tesla Roadster. Ten má mať zrýchlenie z 0 na 100 km/h pod 2 sekundy.

Ako sme už písali, Tesla spustila pred štyrmi mesiacmi nový Referral program, v rámci ktorého bolo možné odomknúť „tajný level“. Na to bolo treba odporučiť 5  vozidiel Tesla, za čo bola odmenou zľava vo výške 10 % na pripravovanú 2.generáciu modelu Tesla Roadster. Za každé ďalšie odporučenie vám darovala Tesla dodatočnú 2 % zľavu. To znamená, že na 100 % zľavu bolo treba získať 50 odporúčaní. No a Ben Sullins ich získal až 55, takže dostane tento budúci model zadarmo.

Náš tip
Pre „fanatikov“: Podrobný pohľad na Teslu Model 3 v 70-minútovom videu

tesla roadster referral program

Na športový elektromobil, ktorý má dosahovať zrýchlenie z 0 na 100 km/h pod 2 sekundy, si však bude musieť Ben ešte počkať. Tesla aktuálne zažíva „výrobné peklo“ s Modelom 3, pripravuje elektrický ťahač Tesla Semi a pred Roadsterom by malo prísť na trh kompaktné SUV Model Y. Takže sme veľmi zvedaví, v akom časovom horizonte môžeme očakávať tento model. Napriek hektickému obdobiu, šéfdizajnér Tesly Franz von Holzhausen pred 5 mesiacmi naznačil, že sa na Tesle Roadster už pracuje.

Zdroj: teslarati.com


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

30. októbra 2017

+