MojElektromobil
eAutoportal 13. júla 2017

Tesla aktualizovala svoj referral program o asi najzaujímavejší benefit v jeho histórii. Úspešnými odporúčaniami môžete znižovať cenu novej generácie Tesly Roadster. A to až na nulu.

Úvodom pre istotu pripomenieme, čo je to Tesla referral program. Ako už z jeho názvu vyplýva, jedná sa o odporúčací systém. Každý zákazník dostane po zakúpení vozidla Tesla špeciálny kód. Keď si niekto, napríklad kamarát vlastníka kódu, zakúpi prostredníctvom neho elektromobil Tesla, započíta sa mu v rámci programu jedno odporúčanie. Podľa počtu týchto odporúčaní je potom majiteľ odmeňovaný rôznymi cenami či benefitmi. Navyše nový zákazník získa pri použití kódu na svoje vozidlo zľavu 1 000 € a bezplatné nabíjanie na nabíjacích staniciach Tesla Supercharger.

Náš tip
Porovnanie prototypu a finálnej verzie Tesly Model 3: Čo sa zmenilo?
tesla referral program
Zdroj: Tesla cez Teslarati.com

Odporúčaniami až k 100 % zľave

No a najhorúcejšou novinkou v rámci Tesla referral programu je možnosť percentuálneho znižovania ceny pripravovanej druhej generácie Tesly Roadster. A to až na úroveň 100 %. Po 5 úspešných odporúčaniach sa aktivuje „tajný“ referral level, v rámci ktorého získate na Roadster 10 % zľavu. Za 5 nových odporúčaní sa vám odomkne ďalší level, pričom vám za každé z nich priráta 2 % zľavu. To znamená, že ak si cez váš referral kód kúpi elektromobil Tesla 50 zákazníkov, získate na Roadster 100 % zľavu, čiže ho dostanete zadarmo.

Získali by ste tak zrejme najrýchlejšie akcelerujúci model od Tesly, veď Elon Musk sľubuje zrýchlenie z 0 na 60 míľ za hodinu (97 km/h) pod 2 sekundy. Roadster by sa tak stal najrýchlejšie akcelerujúcim sériovo vyrábaným automobilom sveta. Tento primát by vyfúkol z rúk svojho staršieho a väčšieho súrodenca – sedanu Tesla Model S P100D. Ten aktuálne zvládne „stovku“ za 2,4 sekundy.

Zdroj: teslarati.com

eautoportal zdielanie


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

13. júla 2017
Fotománia

+