MojElektromobil

Slovenskú elektromobilovú scénu začiatkom mája čaká veľmi príjemné prekvapenie. Oficiálne zastúpenie automobilky Tesla bude v Bratislave na Hodžovom námestí naživo prezentovať elektromobily Tesla Model 3 a Tesla Model Y.

Okrem predstavenia samotných vozidiel a ich možností budú pripravené testovacie jazdy, ktoré majú priblížiť aj aktuálny stav funkcie Autopilot pre autonómnu jazdu.

  • Kedy? 5. a 6. mája 2022 v čase od 9:00 do 17:00
  • Kde? Crowne Plaza Hotel, Hodžovo námestie 2, Bratislava

Tím Tesly sa teší, že vám v máji 2022 v Bratislave predstaví Model 3 a Model Y. Pridajte sa k nám a vyskúšajte si najmodernejšie prvky aktívnej bezpečnosti, šialený výkon a jedinečný dojazd našich ocenených elektromobilov. Tešíme sa na vašu návštevu!

Na akciu upozornilo združenie Tesla Owners Slovakia o.z., podrobnosti nájdene priamo na oficiálnej stránke spoločnosti Tesla. Celú akciu by pod palcom malo mať rakúske zastúpenie automobilky Tesla.

Foto: Tesla Owners Slovakia o.z.

Tesla Model 3 a Tesla Model Y patria medzi veľmi zaujímavé elektromobily, ktoré sa dnes už dajú objednať aj priamo cez slovenský konfigurátor Tesly. Ak aktuálne uvažujete nad kúpou nového elektromobilu, prípadne si len chcete rozšíriť obzory, tak je pre vás pripravovaná akcia skvelou príležitosťou ako sa zoznámiť s tým najlepším z dielne súčasného lídra v predajoch elektromobilov.

Náš tip
Salón elektromobilov 2022 v Bratislave zastreší aj veľké stretnutie majiteľov elektromobilov


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

25. apríla 2022

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+