MojElektromobil

Tesla znovu uvádza svoj kľúč pre Modelu 3 po prvom uvedení na trh a zdá sa, že spoločnosť konečne napravila svoju hlavnú nevýhodu. Majitelia Modelu 3 majú používať svoje telefóny ako hlavný spôsob odomykania svojich automobilov. Tesla poskytuje aj kľúčové karty, ale používateľské prostredie je navrhnuté do telefónu a mobilnej aplikácie Tesla.

 

Podľa skúseností majiteľov to funguje veľmi dobre. Niektorí majitelia však žiadajú o tradičnejší prívesok na kľúče, ktorý Tesla už používa s Modelom S a Modelom X. Zdá sa, že to je problém najmä s niekoľkými telefónmi s Androidom. Väčšina ľudí na internete je názoru, že by uprednostnili kľúčový ovládač pre Model 3.

Tesla už čoskoro na Slovensku

Tesla sa v poslednom čase rozhýbala aj v našich končinách. V susedných Čechách nedávno otvorila konfigurátor pre nákup vozidiel a oficiálne prvú predajňu s strednej Európe. Zákulisné informácie potvrdzujú prípravy vstupu Tesly aj na Slovensko. Oficiálne to potvrdil aj Elon Musk, keď sa cez Twitter vyjadril, že Tesla plánuje spustiť predaj aj na Slovensku.

 


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

4. októbra 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+