MojElektromobil
Alžbeta Harry Gavendová 16. februára 2018

Vyzerá to tak, že Tesla sa chystá rozšíriť možnosti v konfigurátore v rámci Tesla Model 3. Po 6 mesiacoch od spustenia produkcie má totiž klient stále k dispozícii len jeden typ interiéru. Pozorný fanúšik Tesly však stihol na diaľnici odfotiť Tesla Model 3, ktorá obsahovala biely interiér.

Hoci sa očakávajú aj ďalšie variácie, v konfigurátore si momentálne klient môže zvoliť len “Prémiový interiér” za cenu 5000 dolárov. Ten pozostáva z umelej kože, drevených doplnkov a niektorých prémiových funkcií. Tesla je na informácie v tomto smere trochu skúpa a nespomína termín doplnenia ďalších možností. Jasné je zatiaľ teda len to, že pôjde o textilný poťah sedačiek a k dispozícii bude voliteľný biely interiér. A práve ten bol zrejme zachytený na obrázkoch. Ide pravdepodobne o niekoho z Tesly, pretože elektromobil obsahoval teslácke značky. Biela verzia by podľa všetkého tiež mala patriť k luxusnejšej výbave.

Oneskorenie štandardnej výbavy

Zákazníci i fanúšikovia Tesly už môžu mať zmiešané pocity. Tesla do konfigurátora Modelu 3 stále nepridala základné a lacnejšie možnosti, ktoré by z nej skutočne robili elektromobil za sľúbených 35-tisíc dolárov. Či už je reč o štandardných batériách, alebo aktuálne o bielom príplatkovom interiéri.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

16. februára 2018
Fotománia

+