MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2020 v sérii diskusií otvoril množstvo zaujímavých tém, ktoré trápia nejedného fanúšika elektromobility, ale aj bežných zvedavcov. Jednou zo zaujímavých tém bola problematika týkajúca sa takzvanej zdieľanej ekonomiky a elektrickej dopravy.

Tejto problematike sa v panelovej diskusii venovali odborníci a prevádzkovatelia zapojených služieb, či už ide o požičovne elektrických áut alebo taxislužby, ktoré vo svojej flotile využívajú elektrické autá.

Kompletný záznam panelovej diskusie s názvom „Car sharing, elektrické taxíky a autobusy“ nájdete na našom Youtube kanály MôjElektromobil. Do pozornosti dávame aj prednášku „elektrického tatka“ Electro Dad a zástupcov spoločnosti ZSE Drive na tému „Je na Slovensku málo nabíjačiek?“.

Náš tip
Salón Elektromobilov 2020 verejnosti ukázal skutočný pohľad na vec | Fotogaléria
10. marca 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+