MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2020 v diskusiách otvoril množstvo zaujímavých tém, ktoré trápia nejedného fanúšika elektromobility, ale aj bežných zvedavcov. Jednou z frekventovaných otázok je súčasný stav nabíjacej infraštruktúry.

Je na Slovensku dostatok nabíjacích miest? Sme pripravení na narastajúci počet elektromobilov? Ako sa bude situácia vyvíjať v najbližšej dobe?

Odpovediam na tieto, ale aj ďalšie otázky súvisiace s nabíjaním elektrických áut, sa v panelovej diskusii venovali odborníci zo spoločnosti ZSE Drive, ktorá je najväčším slovenským prevádzkovateľom nabíjacej infraštruktúry.

Kompletný záznam panelovej diskusie s názvom “ZSE Drive: Je na Slovensku málo nabíjačiek?” nájdete na našom Youtube kanále MôjElektromobil. Do pozornosti dávame aj prednášku “elektrického tatka” Electro Dad.

Náš tip
Salón Elektromobilov 2020 verejnosti ukázal skutočný pohľad na vec | Fotogaléria
2. marca 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+