MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2024 po štarte v hlavnom meste pokračoval na svojej púti so zastávkou v Trenčíne. V priestoroch nákupného centra OC Laugaricio, a na priľahlom parkovisku, sa všetci návštevníci mohli zoznámiť so svetom elektromobility. Pripravené boli tri desiatky elektromobilov, testovacie jazdy, prednášky, prezentácie a diskusie, ako aj odborníci na každý aspekt spojený s elektrickou jazdou.

Všetci návštevníci Salónu Elektromobilov 2024 v Trenčíne mali jedinečnú príležitosť získať informácie od zástupcov vybraných automobiliek, autorizovaných predajcov, ale aj skúsených majiteľov elektromobilov. Tento rok nechýbalo ani spestrenie v podobe hudobného koncertu pre rodiny s deťmi či tradičné súťaže o rôzne ceny. Pripravený bol aj praktický darček. Tlačená verzia príručky elektromobilistu v druhej edícii.

Sobotný program spestrili prezentácie a diskusie na aktuálne témy – dotácie na nabíjacie stanice, Tesla Cybertruck na Slovensku, možnosti ako riešiť nabíjanie elektromobilu či praktické tipy ako postupovať pri výbere elektromobilu.

Salón Elektromobilov 2024 aj po roku do Trenčína opäť priniesol silnú koncentráciu e-mobility. Spojil dlhodobých majiteľov elektromobilov, zvedavú verejnosť a mnohým návštevníkom sprostredkoval prvý kontakt s novou sférou mobility. Všetkým partnerom, ktorí akciu podporili, a účastníkom, ktorí si našli čas a počas víkendu ju navštívili, patrí veľká vďaka.

Séria výstav Salón Elektromobilov 2024 pokračuje aj ďalších mestách po Slovensku. Najbližšie zavíta do Martina (OC Tulip) v termíne 29. – 30. júna 2024. Registrácia je spustená na stránke podujatia e-salon.sk.

ZSE Drive

Kia

OMV

Volkswagen

Autoštýl (Nissan, Volvo, Jaguár, Renault)

Foto: Michal Lauko

DriveTesla.sk

Foto: Michal Lauko

GreenWay

Foto: Michal Lauko

MG (T.O.B.)

Foto: Michal Lauko

Volkswagen Úžitkové vozidlá

Foto: Michal Lauko

Salón Elektromobilov 2024 Trenčín

17. júna 2024

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+