MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2023 po úvodnom štarte v hlavnom meste a následnej zastávke v Trenčíne pokračoval do tretieho mesta. Vôbec po prvýkrát dorazil do Martina, kde svoju premiéru absolvoval v priestoroch nákupného centra OC Tulip a na priľahlom parkovisku. Na návštevníkov čakali tri desiatky elektromobilov a plug-in hybridov, zástupcovia značiek zvučných mien, ako aj zaujímavé prednášky. To všetko sa spojilo na jednom mieste, aby Salón Elektromobilov do Martina priniesol komplexné zoznámenie so svetom elektrickej jazdy.

Všetci návštevníci Salónu Elektromobilov 2023 v Martine mali jedinečnú príležitosť získať informácie od zástupcov automobiliek, autorizovaných predajcov, ale aj skúsených majiteľov elektromobilov. Tento rok nechýbalo ani spestrenie vo forme tvorivých dielní pre najmenších, k čomu sa pridalo osvieženie od ZSE Drive či prierez segmentom elektrických motocyklov. Samozrejmosťou boli tradičné súťaže o množstvo cien.

Sobotný program spestrili prezentácia a diskusie na aktuálne témy – pohľad na aktuálnu ponuku elektromobilov, cestovanie po EÚ s elektromobilom či prierez riešeniami pre nabíjanie elektromobilov.

Salón Elektromobilov 2023 po roku do Martina vo svojej tunajšej premiére priniesol poriadnu koncentráciu elektromobility. Spojil majiteľov elektromobilov, odborných zástupcov značiek a zvedavú verejnosť. Mnohým návštevníkom sprostredkoval prvý kontakt s novou sférou mobility. Všetkým partnerom, ktorí akciu podporili, a účastníkom, ktorí si našli čas a počas víkendu ju navštívili, patrí veľká vďaka.

Séria výstav Salón Elektromobilov 2023 pokračuje ďalej! Namierené má do svojej finálnej destinácie pre rok 2023. Vidíme sa už 8. až 10. septembra v Košiciach (OC Optima).

Salón Elektromobilov 2023 Martin Fotogaléria

ZSE Drive

KIA

AUDI

CITROEN

Hyundai

Mercedes-Benz

Opel

Peugeot

ŠKODA

DriveTesla.sk

Volkswagen

Volkswagen Úžitkové vozidlá

ZERO

Salón Elektromobilov 2023 Martin

 

10. júla 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+