MojElektromobil

Salón Elektromobilov 2023 po úvodnom štarte v hlavnom meste a následných zastávkach v Trenčíne a Martine ukončil svoju tohtoročnú púť v metropole východu. Desiatky najnovších elektromobilov a plug-in hybridov už tradične ovládli košické nákupné centrum OC Optima a priľahlé parkovisko, kde sa v termíne od 8. do 10. septembra 2023 konala výstava, testovacie jazdy, prednášky a bohatý sprievodný program.

Na návštevníkov čakalo 47 elektromobilov a plug-in hybridov, zástupcovia značiek zvučných mien, nabíjacie riešenia, ako aj zaujímavé informácie zo sveta elektromobility. To všetko sa spojilo na jednom mieste, aby Salón Elektromobilov do Košíc priniesol komplexný prierez svetom modernej elektrickej jazdy.

Všetci návštevníci Salónu Elektromobilov 2023 v Košiciach mali jedinečnú príležitosť získať informácie od zástupcov automobiliek, autorizovaných predajcov, ale aj skúsených majiteľov elektromobilov. Tento rok nechýbalo ani spestrenie vo forme koncertu Mira Jila pre najmenších, k čomu sa pridalo osvieženie od ZSE Drive či prierez segmentom elektrických modelov značiek ako Audi, ŠKODA a KIA.

Sobotný program spestrili prezentácia a diskusie na aktuálne témy – štátne dotácie na nabíjacie stanice, projekt Smart Green Mobility či skúsenosti od majiteľa elektromobilu, ktorý najazdil už viac ako 400 000 plne elektrických kilometrov.

Salón Elektromobilov 2023 po roku do Košíc opäť priniesol poriadnu koncentráciu elektromobility. Spojil majiteľov elektromobilov, odborných zástupcov značiek a zvedavú verejnosť. Mnohým návštevníkom sprostredkoval prvý kontakt s novou sférou mobility priamo prostredníctvom predvádzacích jázd. Všetkým partnerom, ktorí akciu podporili, a účastníkom, ktorí si našli čas a počas víkendu ju navštívili, patrí veľká vďaka.

ZSE Drive

Audi

KIA

ŠKODA Auto

Toyota

Hyundai

Volkswagen

Citroën

MG

Renault

Lexus

DriveTesla.sk

Dacia

Opel

Volkswagen Úžitkové vozidlá

Mazda

Blitz Power

Koncert Miro Jilo

Salón Elektromobilov 2023 Košice Fotogaléria

 

11. septembra 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+