MojElektromobil

Salón Elektromobilov v roku 2023 odštartoval už tradične v Bratislave. V priestoroch nákupného centra Bory Mall, a na priľahlom parkovisku, sa všetci návštevníci mohli zoznámiť so svetom elektromobility. Čakalo tu na nich 70 elektromobilov a plug-in hybridov, testovacie jazdy, prednášky, prezentácie a diskusie, ako aj odborníci na každý aspekt spojený s elektrickou jazdou.

Všetci návštevníci Salónu Elektromobilov 2023 v Bratislave mali jedinečnú príležitosť získať informácie od zástupcov automobiliek, autorizovaných predajcov, ale aj skúsených majiteľov elektromobilov, ktorí sa stretli priamo na mieste akcie. Tento rok nechýbalo ani osvieženie vo forme hudobných koncertov pre rodiny, hravého prevedenia elektromobilu ŠKODA Enyaq iV či praktické rady pre starostlivosť o auto. Samozrejmosťou boli tradičné súťaže o množstvo cien. Sobotný program spestrili prezentácia a diskusie na aktuálne témy – prierez slovenskou, ale aj globálnou elektromobilitou, informácie o nabíjacej infraštruktúre, pohľad na možnosti využívania fotovoltiky či dokonca ostro diskutovaná téma požiarov elektromobilov.

Salón Elektromobilov 2023 Bratislava na jedno miesto priniesol silnú koncentráciu e-mobility. Spojil dlhodobých majiteľov elektromobilov, zvedavú verejnosť a mnohým návštevníkom sprostredkoval prvý kontakt s novou sférou mobility. Všetkým partnerom, ktorí akciu podporili, a účastníkom, ktorí si našli čas a počas víkendu ju navštívili, patrí veľká vďaka. Séria výstav Salón Elektromobilov 2023 pokračuje aj ďalších mestách po Slovensku. Najbližšie zavíta do Trenčína v termíne 16. – 18. jún 2023.

Salón Elektromobilov 2023 Fotogaléria

25. mája 2023

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+