MojElektromobil

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava sa uskutoční od 25. do 27. júna. Čakať na vás bude množstvo zaujímavých prednášok, informácií a aj desiatky nových modelov elektromobilov a plug-in hybridov. Chýbať nebudú ani novinky od Peugeot a jednu z nich budete môcť vyhrať na víkend.

Peugeot e-208 na víkend

Na akciu Salón Elektromobilov 2021 Bratislava prinesie Peugeot svoje aktuálne modely elektromobilov. V interiéri bude pútať pozornosť slovenský elektromobil Peugeot e-208, ktorý sa vyrába v závode pri Trnave. V exteriéri bude pre vás pripravený na testovacie jazdy taktiež elektromobil Peugeot e-208, no doplní ho aj plne elektrický crossover Peugeot e-2008. Oba elektromobily majú totožné parametre z pohľadu nabíjania a veľkosti batérie. V podvozku je uložená batéria s kapacitou 50 kWh, z čoho je využiteľných 45 kWh. Takáto kapacita batérie stačí na dojazd cez 300 kilometrov pri oboch modeloch.

Možnosti nabíjania sú tu taktiež veľmi dobré. V štandardne dostanete maximum, ktoré Peugeot aktuálne ponúka. Ide o kombináciu rýchleho DC nabíjania s výkonom až 100 kW a trojfázovej palubnej nabíjačky s výkonom 11 kW. Znamená to, že rýchle nabíjanie z 10 na 80 percent trvá maximálne 30 minút. Nabíjanie plne vybitej batérie na 100 percent kapacity cez palubnú nabíjačku zaberie 4 hodiny. Ako jazdia nové elektromobily Peugeot tak budete môcť vyskúšať aj na vlastnej koži priamo na akcii, no ak sa na vás usmeje šťastie, auto budete môcť testovať celý víkend.

Stačí sa bezplatne zaregistrovať na Salón Elektromobilov 2021 v Bratislave a automaticky budete zaradení do súťaže o Peugeot e-208 na víkend.

Salón Elektromobilov 2021 Bratislava

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 25. do 27. júna 2021 v obchodnom centre Bory Mall.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

 

20. júna 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+