MojElektromobil

Na akcii Salón Elektromobilov 2021 Bratislava sa predstaví aj firma ejoin, ktorá na Slovensku prevádzkuje sieť nabíjacích staníc s viac ako 200 nabíjacími bodmi. Ide o najmladšieho z trojice najväčších prevádzkovateľov infraštruktúry pre elektromobily. Stánok ejoin nájdete pred Bory Mall, kde budú prezentovať viaceré aktuálne, ale aj pripravované novinky.

Domáca nabíjačka a solárny prístrešok

Pre elektromobily budú mať vystavené riešenia vhodné pre domácnosti a firmy. Jedna z hlavných noviniek je prenosná domáca AC nabíjačka, ktorá sa zapája do klasickej priemyselnej trojfázovej zásuvky. Elektromobil dokáže nabíjať, v závislosti od verzie, výkonom 11 alebo 22 kW.

Zaujímavosťou tejto mobilnej nabíjačky je, že je pripravená na komunikáciu s externou jednotkou pre meranie dostupnej kapacity siete vo vašom dome. Ani s mobilnou nabíjačkou sa vám teda nestane, že by ste vyhodili ističe.

Pre profesionálne, respektíve komerčné využitie, budú mať pripravenú aj nabíjaciu stanicu pre firmy, hotely, verejné parkoviská, reštaurácie, rezidenčné miesta a podobne. V portfóliu firmy ejoin je možné nájsť všetky riešenia pre elektromobily, no okrem toho sa zaujímajú aj o e-bicykle.

Len počas minulého roka osadili niekoľko nabíjacích staníc pre e-bicykle po celom Slovensku. Vďaka nim sa môžete na cestách pohodlne nabiť a pokračovať ďalej.

Absolútnou novinkou v portfóliu ejoin je špeciálny multifunkčný nabíjací stojan so solárnym prístreškom. Počas nabíjania si preto môžete oddýchnuť v tieni, zatiaľ čo sa vám bude nabíjať e-bicykel z čistej zelenej energie.

Takýto solárny nabíjací stojan je možné osadiť všade, teda aj tam, kde nie je elektrická prípojka. Na streche je totiž osadený dostatočný počet panelov na to, aby sa e-bicykle mohli nabíjať výhradne pomocou energie zo slnka.

Salón Elektromobilov 2021 Bratislava ejoin
Nabíjacia stanica pre bicykle Ejoin | Zdroj: Ejoin

Rýchla expanzia na Slovensku

ejoin GO je hrdou súčasťou nabíjacej infraštruktúry na Slovensku. Prináša verejne prístupné nabíjacie stanice na miesta, ktoré doteraz zívali prázdnotou. Ejoin sieť je tou najrýchlejšie sa rozvíjajúcou na Slovensku, dôkazom čoho je 200 nabíjacích bodov, ktoré sme vybudovali na území Slovenska. Za tak krátky čas, akým sú dva roky,  si vybudovali stabilné miesto na slovenskom trhu elektromobility.

V našej sieti nájdete pomalé nabíjacie stanice, takzvané AC, s výkonom až do 22 kW, ktoré na nabíjanie používajú striedavý prúd. Od konca roku 2020 máme aj rýchlonabíjacie DC stanice, s výkonom až do 60 kW, ktoré vaše vozidlo nabíjajú jednosmerným prúdom.

Od konkurencie sa odlišujeme nízkymi cenami, rýchlou a jednoduchou inštaláciou a priaznivými podmienkami pri zapojení do našej siete.

Nový cenník nabíjania Ejoin - DC nabíjacia stanica (Foto: Ejoin)
Nový cenník nabíjania Ejoin – DC nabíjacia stanica (Foto: Ejoin)

Salón Elektromobilov 2021 Bratislava

Akcia Salón Elektromobilov 2021 Bratislava je špecializovaná výstava elektromobilov a plug-in hybridov, ktorá dáva priestor najnovším elektrifikovaným vozidlám, súvisiacim technológiám a odborným prednáškam. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť, ktorá sa chce dozvedieť viac informácií o nastupujúcom trende e-mobility. Akcia sa uskutoční v termíne od 25. do 27. júna 2021 v obchodnom centre Bory Mall.

Salón elektromobilov 2021 v skratke

  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2021
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií

Všetky potrebné informácie o výstave Salón elektromobilov 2021 budú postupne pribúdať na stránkach e-salon.sk a mojelektromobil.sk, ako aj na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

 

23. júna 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+