MojElektromobil

Akcia Salón Elektromobilov 2020 Košice ponúka možnosť dozvedieť sa najnovšie informácie zo sveta elektromobility aj vďaka odborným prednáškam profesionálov z praxe. Zaujímavá je tak určite nielen pre fanúšikov elektromobilov, ale aj širokú verejnosť. Prebieha počas tohto víkendu, od 4. do 6. septembra 2020 v obchodnom centre Atrium Optima Košice.

Výstavná plocha veľkého nákupného centra dáva dostatok priestoru pre výstavu aktuálnych vozidiel z radov elektromobilov alebo plug-in hybridov a chýbať nebudú tiež stánky rôznych firiem z oblasti elektromobility. Prítomní tu tak budú odborníci, ktorí budú zastrešovať bohatý program prednášok. Zároveň však budú pripravení a plne k dispozícií aj na osobné rozhovory počas celého víkendu.

Nabíjacie stanice rôzneho druhu

Priamo na mieste akcie sú prítomní aj odborníci na nabíjaciu infraštruktúru spoločnosti ejoin. Obzrieť si tak budete môcť nabíjacie stanice rôzneho druhu. Napríklad prenosnú káblovú nabíjačku s výkonom 3,5 kW/11kW/22 kW s konektorom Plug Type 2.

Káblová nabíjacia stanica je určená pre používateľov, ktorí cestujú na miesta, kde je dostupná sieťová prípojka na trojfázové napätie. Výstupný prúd je možné regulovať pred začatím nabíjania tlačidlom, pričom jeho nastavená hodnota je signalizovaná LED diódami. Použitý materiál z ktorého je nabíjačka vyrobená zaručuje jej odolnosť voči mechanickému poškodeniu.

Prezentovaná bude aj nabíjacia stanica v prevedení panel s nabíjacím výkonom 22 kW. Nabíjací panel je vhodný na vonkajšie (komerčné) použitie, ako sú verejné parkoviská, parkoviská hotelov a penziónov, čerpacie stanice, odpočívadlá atď.

Hliníková konštrukcia nabíjačky a oceľový stĺpik zaručujú odolnosť voči nepriaznivým poveternostným podmienkam. Konštrukcia a povrchová úprava nabíjačky garantuje jej trvácnosť. Túto nabíjačku môžete použiť na všetky elektromobily kompatibilné s koncovkou Plug Type 2, ktorá je v Európe štandardom.

Nabíjačka umožňuje autorizáciu užívateľa prostredníctvom RFID karty, čiarového alebo QR kódu, či prostredníctvom mobilnej aplikácie. Nabíjačka komunikuje s užívateľom prostredníctvom grafického displeja a je ovládateľná klávesnicou.

Do tretice v priestoroch obchodného centra Atrium Optima Košice nájdete aj nabíjacie stanice pre elektrobicykle. Odborníci zo spoločnosti ejoin sú pripravení na vaše otázky a svoje nabíjacie technológie vám priblížia.

Ejoin ponúka riešenia nielen pre zákazníkov, ale aj pre podnikateľov a firmy. V portfóliu majú aj DC rýchlonabíjacie stanice – 60 a 120 kW. Na Salóne Elektromobilov 2020 Košice sú novinky spoločnosti ejoin prezentované pod taktovkou startupu Čistá energia.

Salón elektromobilov 2020 Košice v skratke

  • Exkluzívne slovenské premiéry elektromobilov uvedených na trh v roku 2020
  • Výstava elektromobilov a plug-in hybridov dostupných na Slovensku
  • Bohatý program plný prednášok, diskusií a dôležitých informácií
  • Testovacie jazdy vybraných modelov elektromobilov a plug-in hybridov
  • Výrobcovia, distribútori a prevádzkovatelia nabíjacích staníc a infraštruktúry priamo na mieste
5. septembra 2020

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+